Przetarg nieograniczony PN/44L/07/2025 na dostawy produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania 46-60
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 91529-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-09
- Wartość
- 511 682,93 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneOdczynniki i środki kontrastoweRóżne produkty lecznicze
Wykonawcy
14 przyznanych
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0002
103 506,24 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0003
747,67 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0004
32 076 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0005
6589,57 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0006
71 905,36 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0007
186 091,64 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0008
3224,75 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0009
16 129,09 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0010
10 748,24 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0011
13 864,89 PLNMIP PHARMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot LOT-0012
36 822,6 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0013
5702,4 PLN'NOBIPHARM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0014
24 202,8 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0015
24 202,8 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.