Remont zabytkowych kaplic i nagrobków na terenie cmentarzy Miasta i Gminy Dubiecko
MIASTO I GMINA DUBIECKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00613572
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00613572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 12:21
- Lokalizacja
- Dubiecko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-676cae5e-3b8d-407c-8866-edf1713be061
- Identyfikator
- 7952311403
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613572 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowych kaplic i nagrobków na terenie cmentarzy Miasta i Gminy Dubiecko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 10
1.5.2.) Miejscowość: Dubiecko
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-750
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dubiecko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.dubiecko.pl/#/offer/615f2f62-f4c9-4c2a-8518-6673f563f9841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowych kaplic i nagrobków na terenie cmentarzy Miasta i Gminy Dubiecko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-676cae5e-3b8d-407c-8866-edf1713be061
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00089270/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont zabytkowych kaplic i nagrobków na terenie cmentarzy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531659
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch zabytkowych kaplic położonych na cmentarzu komunalnym w Dubiecku, działka nr 336.
2. Kaplica grobowa Hrabiów Krasickich i Konarskich:
2.1. Wymiana konstrukcji dachu oraz pokrycia na dachówkę ceramiczna typu zakładkowego, marsylską w kolorze szarym, wykonanie obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej powlekanej lub tytanowo - cynkowanej powlekanej w kolorze szarym.
2.2. Remont stropu drewnianego, usunięcie starego deskowania, renowacja belek stropowych wraz z impregnacją, wykonanie nowego deskowania stropu, impregnacja stropu impregnatami rozpuszczalnikowymi, rozpuszczalnikowo-olejowymi lub wodnymi.
2.3. Prace zewnętrzne przy elewacjach, wykonanie opaski żelbetonowej wokół fundamentów kaplicy, wykonanie izolacji pionowej murów fundamentowych, wymianę gruntu wokół obiektu, wymianę płyty odbojowej wraz z niwelacją i obniżeniem terenu.
2.4. Renowacja elementów elewacji oraz renowacja tympanonu, skucie starych tynków na powierzchni od 80% do 100% płaskich ścian i pilastrów, wymianę zmurszałych warstw licowych cegieł, wymianę najbardziej osłabionych warstw zapraw murarskich, mechaniczne ręczne odczyszczenie powierzchni elewacji wraz z elementami sztukatorskimi, wzmocnienie powierzchni odsłoniętych oraz wykonanie nowych tynków mineralnych, uzupełnienie ubytków elementów sztukaterii, gruntowanie oraz malowanie elewacji farbami krzemianowymi.
2.5. Renowacja stolarki okiennej, Usunięcie szkła i kitu okiennego, oczyszczenie drewna z wtórnych powłok malarskich, klejenie niestabilnych połączeń, rekonstrukcja brakujących elementów, zabezpieczenie powierzchni drewna farbą o spoiwie rozpuszczalnikowym lb wodnym i satynowym połysku, szklenie okien szkłem okiennym przezroczystym o grubości 4 mm.
2.6. Renowacja stolarki drzwiowej, demontaż stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami, wykonanie nowej stolarki drzwiowej na wzór oryginalnej oraz zamontowanie odnowionych oryginalnych zawiasów i okuć drzwiowych.
2.7. Wykonanie nowej nakrywy krypty grobowej wewnątrz kaplicy.
3. Kaplica grobowa Hrabiów Dembińskich i Mycielskich:
3.1. Wymiana konstrukcji dachu oraz pokrycia na dachówkę ceramiczna typu zakładkowego, marsylską w kolorze ceglastym( dopuszcza się dachówkę nową jak i rozbiórkową), wykonanie obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej powlekanej lub tytanowo – cynkowanej powlekanej w kolorze ceglastym. Wykonanie pokrycia gzymsu dachówką osadzona na zaprawie cementowo – piaskowej.
3.2. Prace zewnętrzne przy elewacjach, wykonanie izolacji pionowej murów fundamentowych, wymianę gruntu wokół obiektu, wymianę płyty odbojowej wraz z niwelacją terenu, wykonanie odprowadzenia wody opadowej z brukowej alei cmentarza przylegającej do kaplicy.
3.3. Renowacja elementów elewacji oraz renowacja tympanonu, skucie starych tynków na powierzchni od 80% do 100% płaskich ścian i pilastrów, wymianę zmurszałych warstw licowych cegieł, wymianę najbardziej osłabionych warstw zapraw murarskich, mechaniczne ręczne odczyszczenie powierzchni elewacji wraz z elementami sztukatorskimi, wzmocnienie powierzchni odsłoniętych oraz wykonanie nowych tynków mineralnych, uzupełnienie ubytków elementów sztukaterii, gruntowanie oraz malowanie elewacji farbami krzemianowymi.
3.4. Remont tarasu przed kaplicą, wymianę murków tarasu z pustaka żużlowego oraz przemurowanie fundamentów murków z cegły lub w razie potrzeb wykonanie zbrojonej wylewki na obwodzie tarasu. Wymurowanie murków tarasu w części bez ogrodzenia z cegły, natomiast w części z ogrodzeniem wykonanie murków tarasu z żelbetu. Tynkowanie ceglanych murków oraz pokrycie koron murków dachówką ceramiczną analogicznie jak na dachu lub wykonanie nakrywy betonowej w technice odlewu. Wyrównanie terenu wewnątrz tarasu oraz wykonanie nowego wypełnienia pola materiałem ustalonym podczas komisji konserwatorskiej.
3.5. Odtworzenie stolarki drzwiowej, demontaż wtórnej ślusarki drzwiowej wraz z ościeżnicami. Wykonanie nowej stolarki drzwiowej, dwuskrzydłowej dopasowanej do kształtu i wymiarów otworu drzwiowego. Impregnacja stolarki drzwiowej impregnatem o spoiwie rozpuszczalnikowym lub wodnym i satynowym połysku. Montaż nowych okuć, klamki oraz szyldów mosiężnych wzorowanych na XIX-wieczne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
4.1. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) (załącznik nr 1 do SWZ);
4.2. Proponowane postanowienia umowy (PPU) (załącznik nr 5 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334716,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 334716,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana Mirosław Piątek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7941734175
7.3.4) Miejscowość: Mirocin
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 334716,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |