Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne
Gmina Grodzisko Dolne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00613601
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00613601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 12:26
- Lokalizacja
- Grodzisko Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2590fe3-da4e-4571-a8a9-6afb0084e4e9
- Identyfikator
- 8161570014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613601 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodzisko Dolne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodzisko Dolne 125a
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisko Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-306
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 2428265
1.5.8.) Numer faksu: +48 17 2436038
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@grodziskodolne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziskodolne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://grodziskodolne.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2590fe3-da4e-4571-a8a9-6afb0084e4e9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00338965/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja oświetlenia ne terenie gminy Grodzisko Dolne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495681
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 851138,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa z wymianą i montażem oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grodzisko Dolne, realizowana w ramach projektu „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne” w ramach programu: „Rozświetlamy Polskę”.
Integralnym i niezbędnym warunkiem do realizacji przedmiotowego zadania są załączone dokumenty wydane przez operatora sieci, tj. PGE Dystrybucja S.A Oddział Rzeszów, Instrukcja Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej oraz obowiązujące przepisy prawa.
Zamówienie obejmuje:
- wszystkie niezbędne uzgodnienia konieczne przed rozpoczęciem prac z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów RE Leżajsk oraz RE Jarosław;
- demontaż 551szt istniejących opraw oświetlenia ulicznego;
- dostawę opraw oświetleniowych LED, zgodnych ze ST oraz złożoną ofertą, w miejsce prowadzenia prac instalacyjnych w liczbie 551szt., posiadających funkcjonalność zmiennego profilu mocy oraz autonomicznej zmiany profilu redukcji mocy
Lokalizacją inwestycji:
Miejscowości: Grodzisko Dolne, Grodzisko Górne, Wólka Grodziska, Opaleniska, Zmysłówka, Laszczyny, Grodzisko Nowe, Chodaczów
Gmina: Grodzisko Dolne
Powiat: leżajski
Województwo: podkarpackie , Rejon Energetyczny Leżajsk, Rejon Energetyczny Jarosław
Szczegółowe rozwiązania techniczne oraz zakres robót przedstawiają załączony do SWZ opis przedmiotu zamówienia, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna.
Szczegółowe rozwiązania wpływające na zwiększenie zakresu robót stanowią ryzyko Wykonawcy i nie będą traktowane jako roboty dodatkowe ( za wyjątkiem sytuacji opisanych w istotnych postanowieniach umowy – katalog zmian).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 ust. 5 ustawy PZP - wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć .SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |