Świadczenie usług obsługi elektroakustycznej wydarzeń programowych i poza programowych oraz serwis urządzeń sprzętu elektroakustycznego
PROM KULTURY SASKA KĘPA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00613628
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00613628/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-25 12:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b8c67b6-a484-4894-88d1-9e2b504f207e
- Identyfikator
- 1132883422
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613628 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług obsługi elektroakustycznej wydarzeń programowych i poza programowych oraz serwis urządzeń sprzętu elektroakustycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PROM KULTURY SASKA KĘPA
1.3.) Oddział zamawiającego: Prom Kultury Saska Kępa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360439820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Brukselska 23
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-973
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@promkultury.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.promkultury.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b8c67b6-a484-4894-88d1-9e2b504f207e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług obsługi elektroakustycznej wydarzeń programowych i poza programowych oraz serwis urządzeń sprzętu elektroakustycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b8c67b6-a484-4894-88d1-9e2b504f207e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613628
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00547322/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług obsługi elektroakustycznej wydarzeń programowych i poza programowych oraz serwis urządzeń sprzętu elektroakustycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552120
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 331744 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług obsługi elektroakustycznej wydarzeń programowych i poza programowych oraz serwis urządzeń sprzętu elektroakustycznego.
Zamawiający zapewnia sprzęt niezbędny do realizacji zamówienia.
2. Zamawiający planuje wykonanie zamówienia w poniższym schemacie godzinowym:
- obsługa wydarzeń – między 260 a 360 godzin miesięcznie
- konserwacja urządzeń- między 30 a 55 godzin miesięcznie
Wykonawca zapewni dyspozycyjność 24h
3. Szczegółowy opis oraz zakres usług określa załącznik nr 10 do SWZ.
4. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy wynikające z klauzuli społecznej w oparciu o art. 95 ust. 1 ustawy Pzp
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca przez cały okres realizacji zamówienia zatrudniał na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy (j.t. Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 t.j. pracowników/pracownika bezpośrednio realizujących prace związaną z realizacją zamówienia polegające na:
- obsłudze sprzętu m.in. akustycznego, oświetleniowego, kina cyfrowego oraz multimediów
- serwisie urządzeń audiowizualnych.
Powyższy warunek zostanie spełniony poprzez nawiązanie stosunku pracy z nowymi pracownikami/pracownikiem lub wyznaczenie do realizacji zamówienia pracowników/pracownika zatrudnionych już u Wykonawcy lub Podwykonawcy.
Szczegółowe wymogi określa § 7 Wzoru umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92370000-5 - Usługi techników dźwięku
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92100000-2 - Usługi kinematograficzne oraz wideo
64228000-0 - Usługi transmisji sygnału radiowego i telewizyjnego
92130000-1 - Usługi projekcji filmów
50340000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467936,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467936,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 467936,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Pałucki V-13
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8381747673
7.3.3) Ulica: Budy Zaklasztorne ul. Mazowiecka 259
7.3.4) Miejscowość: Budy Zaklasztorne
7.3.5) Kod pocztowy: 96-330
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 408045,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa zawarta będzie na czas 14 miesięcy od dnia podpisania Umowy, lecz nie później niż do dnia31.12.2025.
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |