Remont dróg wiejskich w ramach funduszu sołeckiego w roku 2024
GMINA CIESZANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00613649
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00613649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 12:34
- Lokalizacja
- Cieszanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a3d9337-cfda-4615-81f9-11d215baabbf
- Identyfikator
- 7931503557
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613649 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg wiejskich w ramach funduszu sołeckiego w roku 2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Cieszanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-611
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cieszanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cieszanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a3d9337-cfda-4615-81f9-11d215baabbf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg wiejskich w ramach funduszu sołeckiego w roku 20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a3d9337-cfda-4615-81f9-11d215baabbf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079545/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dróg wiejskich w ramach funduszu sołeckiego w roku 2024
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578163
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPiMK.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont drogi wewnętrznej w Chotylubiu na działce o nr ewid. 696. Zakres robót: 69 mb utwardzenia drogi gruntowej poprzez wykonanie w-wy o grubości 15 cm i szerokości 3,50 m z mieszanki kruszywa kamiennego o frakcji 0-31,5 mm z warstwą separacyjną z geowłókniny w uprzednio przygotowanym korycie śr. głębokość 20cm oraz rozbiórka istniejącego przepustu z rur betonowych i wykonanie nowego przepustu poprzez wbudowanie rury PE SN8
o średnicy 500 mm i dł. 9 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z wystąpieniem problemów technicznych w infrastrukturze informatycznej,w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęła jedna oferta, niezawierająca plików, co spowodowało, że Zamawiający nie był w stanie zapoznać się z treścią oferty.
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |