Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 7 500 Mg RZ/PO/155/2025
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 101305-2026
- Typ
- 30
- Opublikowano
- 2026-02-12
- Wartość
- 1 339 200 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- RZ/PO/155/2025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadówUsługi obróbki osadówUsługi likwidacji osadów
Wykonawcy
3 przyznane
AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0002
669 600 PLNAGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0001
669 600 PLNAGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0001
669 600 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.