Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy odczynników, akcesoriów i części zużywalnych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 101466-2026
- Typ
- E4
- Opublikowano
- 2026-02-12
- Wartość
- 1 751 847,17 PLN
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 578-310-44-67
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneAnalizatory testów immunologicznych
Wykonawcy
1 przyznane
ABBOTT LABORATORIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
1 751 847,17 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.