Remont dróg gminnych w miejscowości Manasterz i Radawa, gmina Wiązownica
Gmina Wiązownica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00614037
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00614037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 13:36
- Lokalizacja
- Wiązownica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-123d3fc7-43ef-43e8-88c1-6844f2295b7d
- Identyfikator
- 7922031567
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614037 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych w miejscowości Manasterz i Radawa, gmina Wiązownica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska
1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wiazownica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych w miejscowości Manasterz i Radawa, gmina Wiązownica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-123d3fc7-43ef-43e8-88c1-6844f2295b7d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100784/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dróg gminnych w miejscowości Manasterz i Radawa, gmina Wiązownica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505491
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG3.271.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi gminnej w m. Manasterz (dz. nr ewid. 565),5.4 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem drogi gminnej w miejscowości Manasterz.
5.5 Przebudowa nawierzchni drogi gminnej będzie polegała na wykonaniu następującego zakresu robót:
roboty przygotowawcze i pomiarowe,
mechaniczne wykonanie koryta pasem szer. 3,5 m. wraz z profilowaniem i mechanicznym zagęszczeniem podłoża,
wykonanie podbudowy z kruszywa – niesortu kamiennego 0/63 mm.,
wykonaniu nawierzchni z klińca kamiennego o frakcji 0/31,5 mm. z wyprofilowanym spadkiem poprzecznym,
Szczegółowy zakres robót zamówienia został określony w następujących dokumentach:
- STWiORB
- kosztorysie inwestorskim i przedmiarze robót ,
5.6 Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować, jako wzajemnie się uzupełniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek rozbieżności, wieloznaczności lub niejednoznaczności, Wykonawca nie może ograniczać zakresu swojego zobowiązania wynikającego z umowy w sprawie udzielonego zamówienia publicznego.
5.7 Wymagany minimalny okres gwarancji jakości wynosi 36 miesięcy, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu odbioru robót, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres gwarancji jakości.
5.8 Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane,
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę, roboty ziemne,
45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni,
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 40737,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi gminnej w m. Radawa (dz. nr ewid. 85),5.9 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem drogi gminnej w miejscowości Radawa.
5.10 Przebudowa nawierzchni drogi gminnej będzie polegała na wykonaniu następującego zakresu robót:
roboty przygotowawcze i pomiarowe,
mechaniczne wykonanie koryta pasem szer. 3,5 m. wraz z profilowaniem i mechanicznym zagęszczeniem podłoża,
wykonanie podbudowy z kruszywa – niesortu kamiennego 0/63 mm.,
wykonaniu nawierzchni z klińca kamiennego o frakcji 0/31,5 mm. z wyprofilowanym spadkiem poprzecznym,
formowanie i zagęszczanie poboczy z gruntu rodzimego,
Szczegółowy zakres robót zamówienia został określony w następujących dokumentach:
- STWiORB
- kosztorysie inwestorskim i przedmiarze robót ,
5.11 Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować, jako wzajemnie się uzupełniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek rozbieżności, wieloznaczności lub niejednoznaczności, Wykonawca nie może ograniczać zakresu swojego zobowiązania wynikającego z umowy w sprawie udzielonego zamówienia publicznego.
5.12 Wymagany minimalny okres gwarancji jakości wynosi 36 miesięcy, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu odbioru robót, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres gwarancji jakości.
5.13 Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane,
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę, roboty ziemne,
45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni,
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 64857,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74158,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100214,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74158,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowo Produkcyjna Leszek Kochanowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.3) Ulica: Zielonka 64
7.3.4) Miejscowość: Raniżów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74158,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w ogłoszeniu, SWZ i projekcie umowy, wybrany Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany był do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Pomimo monitów ze strony Zamawiającego, wybrany Wykonawca nie przedłożył żadnego dokumentu potwierdzającego wniesienie wymaganego zabezpieczenia N.W.U., składając przy tym w dniu 31.10.2024 r. oświadczenie o odstąpieniu od podpisania umowy.
Ze względu na to, że w dniu 01.11.2024 r. upływał już termin związania ofertą, zamawiający nie miał już możliwości skorzystania z przepisu art. 263 ustawy Pzp. w przedmiocie ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |