EZ.272.203.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Dostawa Zestawu HPLC – Wysokosprawnego chromatografu cieczowego (HPLC) z miernikiem radiometrycznym dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 110762-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-17
- Wartość
- 686 910 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Chromatografy
Wykonawcy
1 przyznane
'POLYGEN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot LOT-0002
686 910 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.