Przetarg nieograniczony na wykonanie usługi sporządzenia posiłków poza siedzibą oraz dostarczenie do oddziałów szpitalnych posiłków dla pacjentów Zamawiającego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 112672-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-17
- Wartość
- 1 143 100 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0001
1 143 100 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.