Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 157/2025 Voltra

Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
117702-2026
Typ
29
Opublikowano
2026-02-19
Wartość
14 497 992,18 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5242958778
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

ENERGA - OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot LOT-0001
14 497 992,18 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.