KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA ROK 2025, OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW NALEŻĄCYCH DO GMINY BUKOWNO
GMINA BUKOWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00614378
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00614378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-25 14:28
- Lokalizacja
- Bukowno, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-133d6d64-2fb6-454f-9531-06b85a121325
- Identyfikator
- 6371998065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614378 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA ROK 2025, OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW NALEŻĄCYCH DO GMINY BUKOWNO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BUKOWNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Bukownie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Bukowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-332
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: INWESTYCJE@UMBUKOWNO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastobukowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/f3896327-6d50-4e3a-a938-87c45226775a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA ROK 2025, OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW NALEŻĄCYCH DO GMINY BUKOWNO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-133d6d64-2fb6-454f-9531-06b85a121325
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036287/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na rok 2025, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów należących do Gminy Bukowno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594457
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do sprzedaży energii elektrycznej oraz świadczenia usługi w zakresie dystrybucji energii elektrycznej dla punktów poboru określonych w załączniku nr 1 do SWZ - Wykaz PPE w tym między innymi do 955 lamp oświetlenia ulicznego, dwóch budynków Urzędu Miejskiego w Bukownie, 3 budynków remiz jednostek OSP, budynku MZGK, budynku MOK, przychodni zdrowia, ośrodka Leśny Dwór, cmentarza komunalnego oraz targowiska miejskiego.
Szacowane zużycie energii w okresie obowiązywania umowy, obliczone na podstawie rocznego zużycia energii elektrycznej w roku 2023, wynosi ok.: 907.000 kWh.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1140976,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1140976,45 PLN
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |