Opracowanie planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Gniewino.
Gmina Gniewino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00614406
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00614406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-25 14:35
- Lokalizacja
- Gniewino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b6bc3f8-ce20-4743-8957-c8d44af5bfa7
- Identyfikator
- 5882125449
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614406 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Gniewino.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska
1.5.2.) Miejscowość: Gniewino
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-250
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gniewino@gniewino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gniewino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Gniewino.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b6bc3f8-ce20-4743-8957-c8d44af5bfa7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588756
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Gniewino.
Powierzchnia objęta planem 176 km2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaka Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |