ROPS.PZP.332.28.2024 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00614423
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00614423/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-25 14:45
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e147660b-2717-4f86-93fe-aa0a35cb4276
- Identyfikator
- 9542331531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
3 przyznane
Barbra Kunysz-SyrytczykDobczyce, PL · lot 0
73 872 PLNKARINA LNISKAKartuzy, PL · lot 1
82 728 PLNKARINA LNISKAKartuzy, PL · lot 2
82 728 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614423 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ROPS.PZP.332.28.2024 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276761699
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Modelarska 10
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-142
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 327306873
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rops-katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops-katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ropsslaskie.ezamawiajacy.pl/pn/ROPSSLASKIE/demand/172697/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Polityka społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROPS.PZP.332.28.2024 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e147660b-2717-4f86-93fe-aa0a35cb4276
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614423
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047637/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.20 Szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROPS.PZP.332.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 262683,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Realizacja szkolenia dla członków zespołu interdyscyplinarnego – grupa A:Przedmiotem zamówienia jest realizacja obowiązkowego szkolenia dla członków zespołu interdyscyplinarnego. Szkolenie ma trwać 24 godziny dydaktyczne (3 dni szkoleniowe, dni robocze, preferowane następujące po sobie) w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, w okresie maksymalnie do 12 tygodni od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wymaga, aby realizacja usługi, z uwagi na zbliżający się koniec roku budżetowego, zakończyła się najpóźniej 13 grudnia 2024 roku. Liczba grup szkoleniowych: 9, licząca nie więcej niż 20 osób (w przypadku szkoleń stacjonarnych). Zatem, łącznie do realizacji jest maksymalnie 216 godzin dydaktycznych. Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji zawodowych członków zespołów interdyscyplinarnych
z zakresu realizacji procedury Niebieskie Karty w świetle nowej ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 87561 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Realizacja szkolenia dla członków zespołu interdyscyplinarnego – grupa B:Przedmiotem zamówienia jest realizacja obowiązkowego szkolenia dla członków zespołu interdyscyplinarnego. Szkolenie ma trwać 24 godziny dydaktyczne (3 dni szkoleniowe, dni robocze, preferowane następujące po sobie) w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, w okresie maksymalnie do 12 tygodni od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wymaga, aby realizacja usługi, z uwagi na zbliżający się koniec roku budżetowego, zakończyła się najpóźniej 13 grudnia 2024 roku. Liczba grup szkoleniowych: 9, licząca nie więcej niż 20 osób (w przypadku szkoleń stacjonarnych). Zatem, łącznie do realizacji jest maksymalnie 216 godzin dydaktycznych. Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji zawodowych członków zespołów interdyscyplinarnych
z zakresu realizacji procedury Niebieskie Karty w świetle nowej ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 87561 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja obowiązkowego szkolenia dla członków zespołu interdyscyplinarnego. Szkolenie ma trwać 24 godziny dydaktyczne (3 dni szkoleniowe, dni robocze, preferowane następujące po sobie) w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, w okresie maksymalnie do 12 tygodni od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wymaga, aby realizacja usługi, z uwagi na zbliżający się koniec roku budżetowego, zakończyła się najpóźniej 13 grudnia 2024 roku. Liczba grup szkoleniowych: 9, licząca nie więcej niż 20 osób (w przypadku szkoleń stacjonarnych). Zatem, łącznie do realizacji jest maksymalnie 216 godzin dydaktycznych. Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji zawodowych członków zespołów interdyscyplinarnychz zakresu realizacji procedury Niebieskie Karty w świetle nowej ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 87561 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73872,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82728,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73872,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Barbra Kunysz-Syrytczyk
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jacek Jękot PO-MOST Usługi społeczne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451594271
7.3.3) Ulica: Nowowiejska
7.3.4) Miejscowość: Dobczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 32-410
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73872,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82728,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82728,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82728,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karina Lniska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892092964
7.3.3) Ulica: Doktora Aleksandra Majkowskiego
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.5) Kod pocztowy: 83-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82728,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82728,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82728,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82728,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karina Lniska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892092964
7.3.3) Ulica: Doktora Aleksandra Majkowskiego
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.5) Kod pocztowy: 83-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82728,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |