Przetarg nieograniczony PN/74IK/12/2023/WCCK na dostawy implantów do zabiegów chirurgicznych wykonywanych w celu leczenia schorzeń kręgosłupa w Warszawskim Centrum Chirurgii Kręgosłupa Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 121626-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-20
- Wartość
- 106 164 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty chirurgiczne
Wykonawcy
1 przyznane
PARADISE SPINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0002
106 164 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.