Remont zabytkowego dworu w miejscowości Gończyce- etap I

GMINA SOBOLEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00614670
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00614670/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-25 15:43
Lokalizacja
Sobolew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5d5bc0e-9e74-450d-93e4-ceecfbfb9e75
Identyfikator
8262044209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614670 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego dworu w miejscowości Gończyce- etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOBOLEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582351

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Sobolew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-460

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 256825023

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sobolew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sobolew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5d5bc0e-9e74-450d-93e4-ceecfbfb9e75

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zabytkowego dworu w miejscowości Gończyce- etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5d5bc0e-9e74-450d-93e4-ceecfbfb9e75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614670

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066953/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont zabytkowego dworu w miejscowości Gończyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.17.2024/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont zabytkowego dworu w miejscowości Gończyce- etap I”, polegający w szczególności na :
1.1. wymianie pokrycia dachowego, uzupełnienie i naprawa obróbek blacharskich, rur spustowych i orynnowania wraz z niezbędnymi pracami towarzyszącymi,
1.2. wymianie pokrycia dachowego na blachę płaską w kolorze jasno szarym RAL 9006 wraz z wymianą więźby dachowej,
1.3. wymianie stropów drewnianych na stropy prefabrykowane, gęstożebrowe belkowo-pustakowe;
1.4. wykonanie klatki schodowej żelbetowej,
1.5. ocieplenia poddaszy wełną mineralną gr. 30 cm między krokwiami wraz z niezbędnymi membranami przeciwwodnymi i paroprzepuszczalnymi,
1.6. przemurowania istniejących kominów z projektem konstrukcyjnym.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest, w załączniku nr 1 do SWZ Dokumentacji projektowej.
Załączony przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Przedmiar robót powinien być analizowany w powiązaniu z projektem, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną, specyfikacją istotnych warunków zamówienia i należy je uzupełnić o pozycje robót pominiętych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: „Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 22 listopada 2024r. na godz. 09:30. Do wyznaczonego dnia składania ofert wpłynęły 3 oferty. Cena najniższej oferty wynosiła 1 353 000,00 zł. Zamawiający po analizie swoich możliwości budżetowych nie znalazł możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane