"CNC.4.2024.5 Dostawa oprogramowania - programu dydaktyczno-przemysłowego do uczenia się programowania i do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC w zakresie toczenia i frezowania”

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00614805
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00614805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-25 20:33
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85d2c4a1-fd77-4477-bf5b-b6d5cba2fb75
Identyfikator
7251363293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania edukacyjnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614805 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"CNC.4.2024.5 Dostawa oprogramowania - programu dydaktyczno-przemysłowego do uczenia się programowania i do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC w zakresie toczenia
i frezowania”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471390387

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kopcińskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-142

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.grzeszczyk@lcdnikp.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lcdnikp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85d2c4a1-fd77-4477-bf5b-b6d5cba2fb75

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"CNC.4.2024.5 Dostawa oprogramowania - programu dydaktyczno-przemysłowego do uczenia się programowania i do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC w zakresie toczenia
i frezowania”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85d2c4a1-fd77-4477-bf5b-b6d5cba2fb75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00514636/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup sprzętu dydaktycznego i inform. oraz oprogramowania dydaktycznego do pracowni obrabiarek s.n. w projekcie Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie - dziś staż, jutro praca. Ed. czwarta

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie - dziś staż, jutro praca (...)"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598434

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CNC.4.2024.5

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 203252,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania - programu dydaktyczno-przemysłowego do uczenia się programowania i do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC w zakresie toczenia i frezowania na potrzeby realizacji Projektu „Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie - dziś staż, jutro praca. Edycja czwarta” współfinansowanego ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.
2. Opis przedmiotu zamówienia.
2.1. Zamówienie obejmuje dostawę bezterminowych, w najnowszej dostępnej wersji 15 licencji sieciowych oraz jednej licencji indywidualnej.
2.1.2. Program należy dostarczyć w formie fizycznej tj. na cyfrowym nośniku danych w oryginalnym opakowaniu z dystrybucji Producenta oprogramowania
2.1.3. Program dostarcza się w wersji językowej polskiej z możliwością rozszerzenia o wersję językową angielską.
2.2. Zamówienie obejmuje również przeprowadzenie bezkosztowego szkolenia stanowiskowego i produktowego dla min. 3 osób wyznaczonych przez Zamawiającego.
2.2.1. Szkolenie musi co najmniej trwać 12 godzin w trybie online. Termin(-y) szkolenia wyznacza Zamawiający, z tym zastrzeżeniem, że szkolenie zostanie zrealizowane do 30 dni kalendarzowych licząc od daty odbioru zamówienia.
2.2.2. Szkolenie w zakresie obsługi i wykorzystania oferowanego programu musi być zakończone wydaniem uczestnikom szkolenia certyfikatu uczestnictwa wydanego przez Producenta oprogramowania lub inny podmiot posiadający autoryzację Producenta oprogramowania do prowadzenia szkoleń produktowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie wyznaczonym na składanie ofert nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy