Opracowanie dokumentacji projektowych termomodernizacji budynków szkół podstawowych w Rogienicach Wielkich i Chludniach.
Gmina Mały Płock
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00614907
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00614907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 07:53
- Lokalizacja
- Mały Płock, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efa343f6-a0ac-4aa8-917c-c45f812132f7
- Identyfikator
- 2910179505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00614907 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych termomodernizacji budynków szkół podstawowych w Rogienicach Wielkich i Chludniach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mały Płock
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Mały Płock
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669878
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Kochanowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Mały Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-516
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862791312
1.5.8.) Numer faksu: 862791250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmplock@malyplock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malyplock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminamalyplock.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowych termomodernizacji budynków szkół podstawowych w Rogienicach Wielkich i Chludniach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efa343f6-a0ac-4aa8-917c-c45f812132f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029480/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowych termomodernizacji budynków szkół podstawowych w Rogienicach Wielkich i Chludniach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435900
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OGPŚ.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej na wykonanie termomodernizacji dwóch obiektów użyteczności publicznej – Szkoły Podstawowej w Rogienicach Wielkich i Szkoły Podstawowej w Chludniach wraz z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji (jeżeli dotyczy). Zamówieniem objęte jest również wykonanie projektów architektury zieleni przy 2 budynkach użyteczności publicznej w zakresie ogrodów deszczowych.
2. W ramach niniejszego zamówienia należy w szczególności:
1) Wykonać inwentaryzację budynków w zakresie niezbędnym do opracowania dokumentacji technicznej.
2) Wykonać projekty wykonawcze, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2021 poz. 2458). Projekty wykonawcze należy sporządzić dla poszczególnych branż (łącznie z projektem elewacji) Zamawiający wymaga złożenia projektu wykonawczego w wersji edytowalnego zapisu elektronicznego dostarczonego z pozostałą dokumentacją techniczną. Wymagane jest wykonanie 5 egzemplarzy.
3) Kosztorysy inwestorskie sporządzone wg ogólnokrajowych uśrednionych stawek i cen jednostkowych, z podziałem na branże budowlane. Kosztorysy inwestorskie opracować zgodnie z zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2021 poz. 2458). Wymagane są 2 wersje kosztorysów. Pierwsza wydrukowana w 3 egzemplarzach oraz druga wersja elektroniczna dostarczona z pozostałą dokumentacją techniczną,
4) Przedmiary robót z podziałem na branże budowlane. Przez przedmiar robót należy rozumieć opracowania zawierające zestawienie przewidywanych do wykonania robót w kolejności technologicznej ich wykonania wraz z ich szczegółowym opisem, miejscem wykonania lub wskazaniem podstaw ustalających szczegółowy opis, z wyliczeniem i zestawieniem ilości jednostek miar robót podstawowych oraz wskazaniem podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub jednostkowych nakładów rzeczowych (nr katalogu, nr tablicy i kolumny), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454). Wymagane są 2 wersje przedmiarów. Pierwsza wydrukowana w 3 egzemplarzach oraz druga wersja elektroniczna dostarczona z pozostałą dokumentacją techniczną.
5) Szczegółowe specyfikacje techniczne (SST) wykonania i odbioru robót budowlanych podzielone na poszczególne branże budowlane, wykonane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454). Wymagane są 2 wersje Specyfikacji. Pierwsza wydrukowana w 3 egzemplarzach oraz druga wersja elektroniczna dostarczona z pozostałą dokumentacją techniczną.
6) Projekty architektury zieleni ogrodu deszczowego. Projekty należy dostarczyć wydrukowane w 3 egzemplarzach oraz w formie edytowalnego zapisu elektronicznego.
Z uwagi na ograniczoną wartość pola, która nie może być dłuższa niż 4000 znaków Zamawiający informuje, że pozostałe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia określono w rozdziale V Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99507,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119309,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99507,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COREMATIC ENGINEERING Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385210868
7.3.3) Ulica: Lipowa 14
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99507,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |