Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 156/2025 Voltra
Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 136474-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-26
- Wartość
- 27 228 690,63 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242958778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność
Wykonawcy
1 przyznane
ENERGA - OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot LOT-0001
27 228 690,63 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.