Przetarg nieograniczony PN/51ITP/09/2025/KPO na dostawę oprogramowania do Zakładu Patomorfologii dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. VIII
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 139572-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-27
- Wartość
- 2 512 830 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia medyczneUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
1 przyznane
MEDLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot LOT-0001
2 512 830 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.