Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników
GMINA PIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00615037
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00615037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 08:36
- Lokalizacja
- Piecki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c044a17-f1bf-4d24-b5e3-f8bc09c7a597
- Identyfikator
- 7422123183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
2 przyznane
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiecki, PL · lot 0
142 992 PLNZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiecki, PL · lot 1
96 876 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615037 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięstwa 34
1.5.2.) Miejscowość: Piecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-710
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897422029
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piecki.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.piecki.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminapiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c044a17-f1bf-4d24-b5e3-f8bc09c7a597
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065509/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557920
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZK.271.2.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych i chodników na terenie gminy Piecki w sezonie zimowym 2024/2025.4.2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwie części, wskazane szczegółowo w pkt. 4.3 SWZ
Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
4.3. Szczegółowy opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia :
4.3.1 Część I
1) Przedmiot zamówienia obejmuje
a) utrzymywanie przejezdności dróg oraz ciągów pieszych (chodników) poprzez odśnieżanie,
b) zmniejszanie śliskości dróg oraz ciągów pieszych (chodników), poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi, tj. mieszanką piaskowo-solną 10%.
2) Sołectwa objęte przedmiotem zamówienia:
Piecki, w tym: Osiedle Lawendowe , Ostrów Pieckowski, Piersławek, Szklarnia, Krzywy Róg, Dłużec, Rutkowo, Głogno, Lipowo, Dobry Lasek, Cierzpięty i Brejdyny - zgodnie z załącznikiem nr 2.1 oraz 3.1 do SWZ.
3) Szacunkowy zakres zamówienia obejmuje :
a) 100 t wysypanej mieszanki piaskowo-solnej 10%,
b) 300 godzin pracy sprzętu różnego rodzaju do odśnieżania i usuwania śliskości.
4.5. Szczególne wymagania i wytyczne dla Wykonawcy:
1) Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonywanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi, określonymi dla przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.
2) Wykonawca dla wypełnienia swoich zobowiązań powinien zapewnić doświadczone i wykwalifikowane osoby zdolne do prowadzenia wszelkich powierzonych zadań, uprawnione do wykonywania zadań objętych przedmiotem zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, warunkującymi prawidłową realizację zamówienia.
3) Pozostałe obowiązki Wykonawcy zostaną ujęte w projekcie umowy, stanowiącym zał. nr 10 do SWZ.
4.6. Zakres zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymywania dróg gminnych na terenie gminy Piecki w sezonie zimowym 2024/2025, mającej na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego, wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak opady śniegu oraz śliskość zimowa. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywać się poprzez utrzymywanie przejezdności wszystkich dróg, a także zmniejszanie śliskości wyznaczonych dróg (wskazanych w cz. 1 przedmiotu zamówienia), poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi.
2) Szczegółowy zakres oraz warunki zamówienia zawierają formularze cenowe (odrębne dla każdej części zamówienia) oraz wykazy dróg, a także wzór umowy, które stanowią integralną część SWZ. Natomiast zakres ilościowy usług jest zakresem szacunkowym, ustalonym przez Zamawiającego na podstawie lat ubiegłych i może ulec zmniejszeniu bądź zwiększeniu w zależności od warunków atmosferycznych panujących na drogach w okresie wykonania zamówienia, wskazanym w rozdziale 5 SWZ.
3) Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu zmniejszenia wynagrodzenia, które zostanie ustalone na podstawie faktycznie wykonanych usług i ich cen jednostkowych, określonych w formularzu cenowym.
4) Zamawiającemu przysługuje prawo zmniejszenia ilości usług w przypadku gdy warunki atmosferyczne w czasie trwania umowy będą korzystne na tyle, że nie będzie potrzeby realizacji usługi zimowego utrzymania dróg.
5) W przypadku składania oferty na więcej niż jedną część, Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów.
6) Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie objętym przedmiotem zamówienia w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazanych przez Zamawiającego w ramach niniejszego postępowania.
4.7. Zamawiający informuje, że:
1) Przedstawione w ust. 4.2 niniejszej SWZ części zmówienia, uwzględniają teren objęty przedmiotem zamówienia oraz szacunkowy zakres realizacji usługi w okresie obowiązywania umowy. Szczegółowe wykazy dróg objętych przedmiotem zamówienia dla poszczególnych części, zawarte są w załącznikach do SWZ o nr 3.1 (część 1) oraz 3.2 (część 2).
2) Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych.
3) Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub na dwie części zamówienia.
4) Realizacja przedmiotu zamówienia we wszystkich częściach zamówienia obejmie utrzymywanie przejezdności wyznaczonych dróg, poprzez odśnieżanie sprzętem własnym. Do odśnieżania dróg, w zależności od grubości zalegającego śniegu należy używać ciągnika, w tym: pług lemieszowy lub odśnieżarka wirnikowa lub inny sprzęt równoważny, a także w zależności od potrzeb spychacz lub ładowarka lub równiarka (różnego typu z zamontowanym pługiem czołowym jednostronnym bądź dwustronnym) itp.
5) Realizacja przedmiotu zamówienia w części I obejmuje dodatkowo koszty: zakupu, transportu, magazynowania oraz wysypywania materiału uszorstniającego, tj. mieszanki piaskowo-solnej 10% do usuwania śliskości na drogach. Do realizacji tych czynności należy zastosować sprzęt własny następującego rodzaju: solarka lub piaskarka lub pługo-piaskarka, itp.
6) Wymagana minimalna liczba jednostek sprzętowych oraz ich rodzaj dla poszczególnych części zamówienia zostały określone w ust. 6.1.4 SWZ.
7) Sprzęty/pojazdy przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być wyposażone w nadajniki GPS. Wykonawca zapewni Zamawiającemu dostęp do monitorowania pracy pojazdów pod względem parametrów takich jak: data i godzina rozpoczęcia oraz zakończenia pracy, a także ilość przejechanych kilometrów za pomocą dedykowanej platformy lub innego narzędzia do monitorowania sprzętu, wykorzystywanego do realizacji przedmiotu zamówienia.
8) Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania w pełnej gotowości technicznej i eksploatacyjnej środków materiałowych i sprzętowych wraz z osprzętem, przewidzianym do zwalczania skutków zimy,
9) Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywała się w trudnych warunkach atmosferycznych, w dni robocze oraz święta, a także o różnych porach dnia i nocy (w zależności od potrzeb).
10) Wykonawca będzie zobowiązany do przekazywania Zamawiającemu informacji w formie meldunków przekazywanych e-mailem, fax-em lub telefonicznie o stanie dróg, podejmowanych czynnościach, interwencjach itp.,
11) Zakres usługi oraz faktyczna ilość godzin pracy sprzętu będą uzależnione od warunków atmosferycznych na drogach.
12) Wykonawca zapewni we własnym zakresie materiał uszorstniający (mieszankę piaskowo-solną 10%), konieczny przy realizacji części I przedmiotu zamówienia,
13) Wykonawca winien we własnym zakresie zabezpieczyć sprzęt do załadunku materiału uszorstniającego oraz miejsce jego składowania.
14) Usługi będą wykonywane sprzętem własnym Wykonawcy.
15) Wykonawca wyposaży jednostki sprzętowe w liny holownicze, łopaty oraz zainstaluje dodatkowo sygnał ostrzegawczy - (sygnał świetlny błyskowy barwy żółtej), oświetlenie samochodu/ciągnika – zgodnie z ustawą z dnia 20.06.1997r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
16) Wykonawca w trakcie wykonywania umowy, ponosi odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie usług, bezpieczeństwo ruchu na drodze, oznakowanie miejsca usług oraz ewentualne szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem przedmiotu zamówienia.
17) Wynagrodzenie Wykonawcy ma charakter ilościowy (za godzinę pracy sprzętu).
18) Rozliczenie należności za wykonanie usługi dokonywane będzie w odstępach miesięcznych, na podstawie faktur/ rachunków wraz z dołączonymi kartami drogowymi,
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 128703,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych i chodników na terenie gminy Piecki w sezonie zimowym 2024/2025.4.2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwie części, wskazane szczegółowo w pkt. 4.3 SWZ
Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
4.3. Szczegółowy opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia :
4.3.2 Część II
1) Przedmiot zamówienia obejmuje
a) utrzymywanie przejezdności dróg poprzez odśnieżanie.
2) Sołectwa objęte przedmiotem zamówienia:
Gant, Gajne, Bobrówko, Nowy Most, Goleń, Czaszkowo, Łętowo, Nowy Zyzdrój, Nowe Kiełbonki, Stare Kiełbonki, Ławny Lasek, Zgon, Babięta, Zyzdrojowa Wola, Zyzdrojowy Piecek, Krawno, dr. gruntowa do Zyzdrojowej Woli, Krutyń, Krutyński Piecek, Zielony Lasek, Chostka, Rosocha, Jakubowo, Probark Mały, Żabieniec, Machary, Nawiady, Mojtyny, Prusinowo z drogą do Nowych Kiełbonek - zgodnie z załącznikiem nr 2.2 oraz 3.2 do SWZ.
3) Szacunkowy zakres zamówienia obejmuje :
a) 300 godzin pracy sprzętu różnego rodzaju do odśnieżania.
4.5. Szczególne wymagania i wytyczne dla Wykonawcy:
1) Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonywanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi, określonymi dla przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.
2) Wykonawca dla wypełnienia swoich zobowiązań powinien zapewnić doświadczone i wykwalifikowane osoby zdolne do prowadzenia wszelkich powierzonych zadań, uprawnione do wykonywania zadań objętych przedmiotem zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, warunkującymi prawidłową realizację zamówienia.
3) Pozostałe obowiązki Wykonawcy zostaną ujęte w projekcie umowy, stanowiącym zał. nr 10 do SWZ.
4.6. Zakres zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymywania dróg gminnych na terenie gminy Piecki w sezonie zimowym 2024/2025, mającej na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego, wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak opady śniegu oraz śliskość zimowa. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywać się poprzez utrzymywanie przejezdności wszystkich dróg, a także zmniejszanie śliskości wyznaczonych dróg (wskazanych w cz. 1 przedmiotu zamówienia), poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi.
2) Szczegółowy zakres oraz warunki zamówienia zawierają formularze cenowe (odrębne dla każdej części zamówienia) oraz wykazy dróg, a także wzór umowy, które stanowią integralną część SWZ. Natomiast zakres ilościowy usług jest zakresem szacunkowym, ustalonym przez Zamawiającego na podstawie lat ubiegłych i może ulec zmniejszeniu bądź zwiększeniu w zależności od warunków atmosferycznych panujących na drogach w okresie wykonania zamówienia, wskazanym w rozdziale 5 SWZ.
3) Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu zmniejszenia wynagrodzenia, które zostanie ustalone na podstawie faktycznie wykonanych usług i ich cen jednostkowych, określonych w formularzu cenowym.
4) Zamawiającemu przysługuje prawo zmniejszenia ilości usług w przypadku gdy warunki atmosferyczne w czasie trwania umowy będą korzystne na tyle, że nie będzie potrzeby realizacji usługi zimowego utrzymania dróg.
5) W przypadku składania oferty na więcej niż jedną część, Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów.
6) Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie objętym przedmiotem zamówienia w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazanych przez Zamawiającego w ramach niniejszego postępowania.
4.7. Zamawiający informuje, że:
1) Przedstawione w ust. 4.2 niniejszej SWZ części zmówienia, uwzględniają teren objęty przedmiotem zamówienia oraz szacunkowy zakres realizacji usługi w okresie obowiązywania umowy. Szczegółowe wykazy dróg objętych przedmiotem zamówienia dla poszczególnych części, zawarte są w załącznikach do SWZ o nr 3.1 (część 1) oraz 3.2 (część 2).
2) Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych.
3) Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub na dwie części zamówienia.
4) Realizacja przedmiotu zamówienia we wszystkich częściach zamówienia obejmie utrzymywanie przejezdności wyznaczonych dróg, poprzez odśnieżanie sprzętem własnym. Do odśnieżania dróg, w zależności od grubości zalegającego śniegu należy używać ciągnika, w tym: pług lemieszowy lub odśnieżarka wirnikowa lub inny sprzęt równoważny, a także w zależności od potrzeb spychacz lub ładowarka lub równiarka (różnego typu z zamontowanym pługiem czołowym jednostronnym bądź dwustronnym) itp.
5) Realizacja przedmiotu zamówienia w części I obejmuje dodatkowo koszty: zakupu, transportu, magazynowania oraz wysypywania materiału uszorstniającego, tj. mieszanki piaskowo-solnej 10% do usuwania śliskości na drogach. Do realizacji tych czynności należy zastosować sprzęt własny następującego rodzaju: solarka lub piaskarka lub pługo-piaskarka, itp.
6) Wymagana minimalna liczba jednostek sprzętowych oraz ich rodzaj dla poszczególnych części zamówienia zostały określone w ust. 6.1.4 SWZ.
7) Sprzęty/pojazdy przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być wyposażone w nadajniki GPS. Wykonawca zapewni Zamawiającemu dostęp do monitorowania pracy pojazdów pod względem parametrów takich jak: data i godzina rozpoczęcia oraz zakończenia pracy, a także ilość przejechanych kilometrów za pomocą dedykowanej platformy lub innego narzędzia do monitorowania sprzętu, wykorzystywanego do realizacji przedmiotu zamówienia.
8) Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania w pełnej gotowości technicznej i eksploatacyjnej środków materiałowych i sprzętowych wraz z osprzętem, przewidzianym do zwalczania skutków zimy,
9) Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywała się w trudnych warunkach atmosferycznych, w dni robocze oraz święta, a także o różnych porach dnia i nocy (w zależności od potrzeb).
10) Wykonawca będzie zobowiązany do przekazywania Zamawiającemu informacji w formie meldunków przekazywanych e-mailem, fax-em lub telefonicznie o stanie dróg, podejmowanych czynnościach, interwencjach itp.,
11) Zakres usługi oraz faktyczna ilość godzin pracy sprzętu będą uzależnione od warunków atmosferycznych na drogach.
12) Wykonawca zapewni we własnym zakresie materiał uszorstniający (mieszankę piaskowo-solną 10%), konieczny przy realizacji części I przedmiotu zamówienia,
13) Wykonawca winien we własnym zakresie zabezpieczyć sprzęt do załadunku materiału uszorstniającego oraz miejsce jego składowania.
14) Usługi będą wykonywane sprzętem własnym Wykonawcy.
15) Wykonawca wyposaży jednostki sprzętowe w liny holownicze, łopaty oraz zainstaluje dodatkowo sygnał ostrzegawczy - (sygnał świetlny błyskowy barwy żółtej), oświetlenie samochodu/ciągnika – zgodnie z ustawą z dnia 20.06.1997r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
16) Wykonawca w trakcie wykonywania umowy, ponosi odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie usług, bezpieczeństwo ruchu na drodze, oznakowanie miejsca usług oraz ewentualne szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem przedmiotu zamówienia.
17) Wynagrodzenie Wykonawcy ma charakter ilościowy (za godzinę pracy sprzętu).
18) Rozliczenie należności za wykonanie usługi dokonywane będzie w odstępach miesięcznych, na podstawie faktur/ rachunków wraz z dołączonymi kartami drogowymi,
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 95833,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142992,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 142992,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142992,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422248281
7.3.3) Ulica: Polna 3A
7.3.4) Miejscowość: Piecki
7.3.5) Kod pocztowy: 11-710
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142992,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96876,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101988,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96876,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422248281
7.3.3) Ulica: Polna 3A
7.3.4) Miejscowość: Piecki
7.3.5) Kod pocztowy: 11-710
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96876,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |