Odśnieżanie i posypywanie dróg gminnych oraz chodników i parkingów w Gminie Chybie

Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00615045
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00615045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-26 08:39
Lokalizacja
Chybie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3e6cf21-8a2a-4b50-939b-5d04c7b33aab
Identyfikator
5482614334
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

5 przyznanych

MARCIN PYKACZChybie, PL · lot 0
212 715,72 PLN
FRANCISZEK MENCNAROWSKIRudzica, PL · lot 1
77 716,8 PLN
MARCIN PYKACZChybie, PL · lot 2
69 033,6 PLN
MARCIN PYKACZChybie, PL · lot 3
75 427,2 PLN
MARCIN PYKACZChybie, PL · lot 4
73 872 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615045 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odśnieżanie i posypywanie dróg gminnych oraz chodników i parkingów
w Gminie Chybie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 78

1.5.2.) Miejscowość: Chybie

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-520

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 856 10 96

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacja@chybie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chybie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3e6cf21-8a2a-4b50-939b-5d04c7b33aab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odśnieżanie i posypywanie dróg gminnych oraz chodników i parkingów
w Gminie Chybie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3e6cf21-8a2a-4b50-939b-5d04c7b33aab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048964/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558450

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPA.271.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 490074,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I Chybie - odśnieżania i posypywania dróg gminnych oraz usuwania błota pośniegowego w sołectwie Chybie;
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników oraz parkingów na terenie gminy Chybie w sezonie zimowym 2024/2025 - od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2025, przy użyciu własnego sprzętu drogowego oraz materiału do posypywania, zabezpieczonego przez Zamawiającego w celu zapewnienia przejezdności oraz niedopuszczanie do zakłóceń w płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanymi przez opady atmosferyczne: śnieg, deszcz ze śniegiem, marznąca mżawka powodująca oblodzenia.
Zakres usług obejmuje:
- usuwanie z dróg, chodników oraz parkingów śniegu, błota pośniegowego, zasp śnieżnych – w zależności od panujących warunków atmosferycznych;
- zapobieganie oraz usuwanie gołoledzi i oblodzeń przez posypywanie paskiem, w szczególności: na łukach, stromych podjazdach, skrzyżowaniach, parkingach i przejściach dla pieszych;
- wykonywanie „zatoczek” na wąskich drogach, w przypadkach nagromadzonego śniegu przy obfitych, ciągłych opadach
2. Wykaz dróg, chodników i innych miejsc objętych przedmiotem zamówienia wraz z kolejnością odśnieżania stanowi załącznik nr 1a oraz 1b do SWZ. Materiał do posypywania zapewnia Zamawiający.
3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy określone zostały we wzorach umów dla poszczególnych części zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 200993,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II Frelichów - odśnieżania i posypywania dróg gminnych oraz usuwania błota pośniegowego w sołectwie Frelichów
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników oraz parkingów na terenie gminy Chybie w sezonie zimowym 2024/2025 - od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2025, przy użyciu własnego sprzętu drogowego oraz materiału do posypywania, zabezpieczonego przez Zamawiającego w celu zapewnienia przejezdności oraz niedopuszczanie do zakłóceń w płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanymi przez opady atmosferyczne: śnieg, deszcz ze śniegiem, marznąca mżawka powodująca oblodzenia.
Zakres usług obejmuje:
- usuwanie z dróg, chodników oraz parkingów śniegu, błota pośniegowego, zasp śnieżnych – w zależności od panujących warunków atmosferycznych;
- zapobieganie oraz usuwanie gołoledzi i oblodzeń przez posypywanie paskiem, w szczególności: na łukach, stromych podjazdach, skrzyżowaniach, parkingach i przejściach dla pieszych;
- wykonywanie „zatoczek” na wąskich drogach, w przypadkach nagromadzonego śniegu przy obfitych, ciągłych opadach
2. Wykaz dróg, chodników i innych miejsc objętych przedmiotem zamówienia wraz z kolejnością odśnieżania stanowi załącznik nr 1a oraz 1b do SWZ. Materiał do posypywania zapewnia Zamawiający.
3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy określone zostały we wzorach umów dla poszczególnych części zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 71523,10 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III Zarzecze - odśnieżania i posypywania dróg gminnych oraz usuwania błota pośniegowego w sołectwie Zarzecze.
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników oraz parkingów na terenie gminy Chybie w sezonie zimowym 2024/2025 - od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2025, przy użyciu własnego sprzętu drogowego oraz materiału do posypywania, zabezpieczonego przez Zamawiającego w celu zapewnienia przejezdności oraz niedopuszczanie do zakłóceń w płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanymi przez opady atmosferyczne: śnieg, deszcz ze śniegiem, marznąca mżawka powodująca oblodzenia.
Zakres usług obejmuje:
- usuwanie z dróg, chodników oraz parkingów śniegu, błota pośniegowego, zasp śnieżnych – w zależności od panujących warunków atmosferycznych;
- zapobieganie oraz usuwanie gołoledzi i oblodzeń przez posypywanie paskiem, w szczególności: na łukach, stromych podjazdach, skrzyżowaniach, parkingach i przejściach dla pieszych;
- wykonywanie „zatoczek” na wąskich drogach, w przypadkach nagromadzonego śniegu przy obfitych, ciągłych opadach
2. Wykaz dróg, chodników i innych miejsc objętych przedmiotem zamówienia wraz z kolejnością odśnieżania stanowi załącznik nr 1a oraz 1b do SWZ. Materiał do posypywania zapewnia Zamawiający.
3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy określone zostały we wzorach umów dla poszczególnych części zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 65824 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV Zaborze - odśnieżania i posypywania dróg gminnych, w tym chodników oraz usuwania błota pośniegowego w sołectwie Zaborze.
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników oraz parkingów na terenie gminy Chybie w sezonie zimowym 2024/2025 - od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2025, przy użyciu własnego sprzętu drogowego oraz materiału do posypywania, zabezpieczonego przez Zamawiającego w celu zapewnienia przejezdności oraz niedopuszczanie do zakłóceń w płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanymi przez opady atmosferyczne: śnieg, deszcz ze śniegiem, marznąca mżawka powodująca oblodzenia.
Zakres usług obejmuje:
- usuwanie z dróg, chodników oraz parkingów śniegu, błota pośniegowego, zasp śnieżnych – w zależności od panujących warunków atmosferycznych;
- zapobieganie oraz usuwanie gołoledzi i oblodzeń przez posypywanie paskiem, w szczególności: na łukach, stromych podjazdach, skrzyżowaniach, parkingach i przejściach dla pieszych;
- wykonywanie „zatoczek” na wąskich drogach, w przypadkach nagromadzonego śniegu przy obfitych, ciągłych opadach
2. Wykaz dróg, chodników i innych miejsc objętych przedmiotem zamówienia wraz z kolejnością odśnieżania stanowi załącznik nr 1a oraz 1b do SWZ. Materiał do posypywania zapewnia Zamawiający.
3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy określone zostały we wzorach umów dla poszczególnych części zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 70422,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V Chodniki - odśnieżanie i posypywanie chodników oraz parkingów w sołectwach Chybie i Mnich.
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie, chodników oraz parkingów na terenie gminy Chybie w sezonie zimowym 2024/2025 - od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2025, przy użyciu własnego sprzętu drogowego oraz materiału do posypywania, zabezpieczonego przez Zamawiającego w celu zapewnienia przejezdności oraz niedopuszczanie do zakłóceń w płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanymi przez opady atmosferyczne: śnieg, deszcz ze śniegiem, marznąca mżawka powodująca oblodzenia.
Zakres usług obejmuje:
- usuwanie z chodników oraz parkingów śniegu, błota pośniegowego, zasp śnieżnych – w zależności od panujących warunków atmosferycznych;
- zapobieganie oraz usuwanie gołoledzi i oblodzeń przez posypywanie paskiem, w szczególności: na łukach, stromych podjazdach, skrzyżowaniach, parkingach i przejściach dla pieszych;
2. Wykaz chodników i innych miejsc objętych przedmiotem zamówienia wraz z kolejnością odśnieżania stanowi załącznik nr 1a oraz 1b do SWZ. Materiał do posypywania zapewnia Zamawiający.
3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy określone zostały we wzorach umów dla poszczególnych części zamówienia stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 81312,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212715,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239198,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212715,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-MAR Pykacz Marcin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482622411

7.3.3) Ulica: Bielska 14

7.3.4) Miejscowość: Chybie

7.3.5) Kod pocztowy: 43-520

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212715,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-19 do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74941,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77716,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77716,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MENTRANS" Mencnarowski Franciszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372334340

7.3.3) Ulica: Iłownica 174

7.3.4) Miejscowość: Rudzica

7.3.5) Kod pocztowy: 43-394

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77716,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-19 do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69033,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82252,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69033,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-MAR Pykacz Marcin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482622411

7.3.3) Ulica: Bielska 14

7.3.4) Miejscowość: Chybie

7.3.5) Kod pocztowy: 43-520

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69033,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-19 do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75427,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87998,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75427,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-MAR Pykacz Marcin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482622411

7.3.3) Ulica: Bielska 14

7.3.4) Miejscowość: Chybie

7.3.5) Kod pocztowy: 43-520

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75427,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-19 do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73872,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141588,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73872,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-MAR Pykacz Marcin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482622411

7.3.3) Ulica: Bielska 14

7.3.4) Miejscowość: Chybie

7.3.5) Kod pocztowy: 43-520

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73872,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-19 do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi