ZP-2200-43/24 Usługa transportowa specjalistycznym samochodem sanitarnym typu „T”
Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00615060
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00615060/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 08:42
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d68d344-7d72-4331-886a-4b997f905c24
- Identyfikator
- 6443504464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615060 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZP-2200-43/24 Usługa transportowa specjalistycznym samochodem sanitarnym typu „T”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240837054
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: E. Zegadłowicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-sosnowiec.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP-2200-43/24 Usługa transportowa specjalistycznym samochodem sanitarnym typu „T”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d68d344-7d72-4331-886a-4b997f905c24
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615060
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579458
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2200-43/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej specjalistycznym samochodem sanitarnym typu „T” (tj. karetką „T”) spełniającą cechy techniczne i jakościowe określone w Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane.
Usługi transportu będą realizowane z zagwarantowaniem dostępności 24 godzin na dobę we wszystkie dni tygodnia, w tym również niedziele, święta i dni wolne od pracy dla wszystkich komórek organizacyjnych Szpitala zlokalizowanych w Sosnowcu przy ulicy Zegadłowicza 3 oraz ulicy Szpitalnej 1, zgodnie z opisem w formularzu asortymentowo-cenowym (zał. 3 do SWZ).
Skład personelu karetki „T”: kierowca z ratownikiem medycznym i kierowca z sanitariuszem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejsze oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |