Przetarg nieograniczony PN/18OCH/10/2025 na usługę ochrony fizycznej osób i mienia Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 147345-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-03-03
- Wartość
- 3 219 162,15 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi nadzoru przy użyciu alarmu
Wykonawcy
3 przyznane
BASMA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
3 219 162,15 PLNCERBER OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLiw, PL · lot LOT-0001
3 219 162,15 PLNCERBER Sp. z o.o. - członek konsorcjum · lot LOT-0001
3 219 162,15 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.