Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 7 500 Mg RZ/PO/155/2025

Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
153306-2026
Typ
30
Opublikowano
2026-03-05
Wartość
2 008 800 PLN
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
RZ/PO/155/2025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadówUsługi obróbki osadówUsługi likwidacji osadów

Wykonawcy

3 przyznane

AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0001
669 600 PLN
AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0002
669 600 PLN
AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0003
669 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.