Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leków, wyrobów medycznych i produktów mlekozastępczych

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
163084-2026
Typ
29
Opublikowano
2026-03-09
Wartość
59 302 386,88 PLN
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
430040541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneProdukty dla niemowlątImplanty ortopedyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneWyroby farmaceutyczne

Wykonawcy

1 przyznane

'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0001
59 302 386,88 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.