Kompleksowa dostawa energii cieplnej (dostawa i sprzedaż) do budynku zlokalizowanego w Warszawie, przy ul. Ciołka 16.
Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00615455
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00615455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-26 09:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dd73cbf-3702-4cde-9a65-ba38699dec33
- Identyfikator
- 5251007278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615455 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa energii cieplnej (dostawa i sprzedaż) do budynku zlokalizowanego w Warszawie, przy ul. Ciołka 16.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Felińskiego 2b
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.warszawa@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-warszawie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ias-warszawa.ezamawiajacy.pl/pn/ias-warszawa/demand/176790/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa energii cieplnej (dostawa i sprzedaż) do budynku zlokalizowanego w Warszawie, przy ul. Ciołka 16.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dd73cbf-3702-4cde-9a65-ba38699dec33
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068269/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa - dostawa energii cieplnej do budynku ul. Ciołka 16 w okresie 2024-2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532223
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/28/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej (dostawa i sprzedaż) do budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Ciołka 16.
1.Łączna zamówiona moc cieplna - 0,2790 MW, w tym:
1.1.na potrzeby ogrzewania - 0,2590 MW;
1.2.na potrzeby ciepłej wody:
- maksymalna 0,0500 MW,
- średnia 0,0200 MW;
1.3.obliczeniowe natężenie przepływu nośnika ciepła 3,42 m³/h;
1.4.temperatura powrotu z węzła cieplnego w warunkach obliczeniowych: 46 °C.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki jego realizacji określony jest w:
2.1. Projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy (zwany dalej wzór umowy), stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ,
2.2. „Szczegółowy formularz oferty” zawierający zakres zamówienia podstawowego i prawa opcji, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ i będzie stanowić załącznik do Załącznika nr 2 umowy, tj. Formularza oferty Dostawy zwanego dalej Formularzem oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399394,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399394,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399394,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VEOLIA ENERGIA WARSZAWA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250005656
7.3.3) Ulica: S. Batorego 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-566
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399394,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający określił termin realizacji przedmiotu zamówienia od dnia podpisania umowy przez okres 12 miesięcy lub wyczerpania kwoty stanowiącej maksymalne wynagrodzenia, w zależności od tego, która z sytuacji zaistnieje wcześniej. Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia, tj. 01.12.2024 r. (w przypadku, gdy aktualna umowa, jaką ma zawartą Zamawiający wygaśnie lub zostanie skutecznie wypowiedziana przed tym terminem, Dostawca rozpocznie realizację przedmiotu umowy w terminie 2 dni od otrzymania od Zamawiającego informacji pisemnej).| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |