Dostawa subskrypcji na oprogramowanie Articulate 360 Teams na okres 12 miesięcy lub dostawa subskrypcji oprogramowania równoważnego
Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00615598
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00615598/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-26 10:23
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b6a8a1d-747f-41b9-b86f-3471969954f7
- Identyfikator
- 7123412672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615598 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa subskrypcji na oprogramowanie Articulate 360 Teams na okres 12 miesięcy lub dostawa subskrypcji oprogramowania równoważnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iwona.mazur@lcit.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/179726/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa subskrypcji na oprogramowanie Articulate 360 Teams na okres 12 miesięcy lub dostawa subskrypcji oprogramowania równoważnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b6a8a1d-747f-41b9-b86f-3471969954f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615598
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094252/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.35 Zakup subskrypcji na oprogramowanie Articulatw 360 Teams na okres 12 miesięcy lub dostawa subskrypcji oprogramowania równoważnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565133
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.61.2024.IWM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem Zamówienia jest udzielenie subskrypcji na oprogramowanie Articulate 360 Teams na okres 12 miesięcy lub dostawa subskrypcji oprogramowania równoważnego.
2. Podstawowe funkcjonalności programu, w tym wymagane minimalne funkcjonalności w przypadku oprogramowania równoważnego:
1) możliwość tworzenia responsywnych szkoleń e-learningowych w formatach SCORM,
2) możliwość tworzenia szkoleń na bazie slajdów z MS PowerPoint,
3) wbudowana biblioteka z szablonami szkoleń i postaci,
4) możliwość udostępniania szkoleń w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji,
5) możliwość tworzenia quizów, ćwiczeń oraz testów,
6) możliwość dodawania do szkoleń głosu lektora,
7) możliwość tworzenia spersonalizowanych screencastów w systemie Windows oraz IOS,
8) możliwość otwarcia i edycji projektów przygotowanych w programie Articulate 360 Teams utworzonych na obecnie posiadanej licencji,
9) dopuszcza się możliwość odnowienia obecnie posiadanej przez Zamawiającego licencji.
Dodatkowo w przypadku zaoferowania oprogramowania równoważnego Wykonawca musi wliczyć w cenę ofertową przeprowadzenie instruktażu w zakresie obsługi danego oprogramowania dla 4 użytkowników wskazanych przez Zamawiającego, przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego oraz trwające minimum 6 godzin zegarowych. Podczas instruktażu użytkowników musi zostać przekazana niezbędna wiedza w zakresie poprawnego użytkowania oprogramowania równoważnego. Zakres instruktażu musi obejmować praktyczną obsługę wszystkich funkcjonalności oprogramowania równoważnego.
3. Dopuszcza się zaoferowanie produktów równoważnych do oprogramowania opisanego powyżej.
4. Opis przedmiotu zamówienia został przygotowany w oparciu o opis funkcjonalności oprogramowania dla którego dostarczone zostaną subskrypcje, określające jego standardy jakościowe. Zamawiający zapisami opisu przedmiotu zamówienia wymaga od wykonawcy dostarczenia subskrypcji na okres
12 miesięcy.
5. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ – Istotnych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6403,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6403,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6403,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Owczarzak EUPOL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861493189
7.3.3) Ulica: ul. Palinkiewicza 3
7.3.4) Miejscowość: Środa Wielkopolska
7.3.5) Kod pocztowy: 63-000
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6403,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu zamówienia do 5 dni. Udzielenie subskrypcji na oprogramowanie Articulate 360 Teams lub dostawa subskrypcji oprogramowania równoważnego: 12 miesięcy.Termin dostawy oprogramowania stanowi jedno z kryteriów, przy czym najdłuższy z możliwych do zaoferowania przez Wykonawcę Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosił do 10 dni kalendarzowych od podpisania umowy .
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |