Przetarg nieograniczony PN/65IT/12/2025/KPO na dostawę sprzętu informatycznego i rozbudowę systemów informatycznych dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.2
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 178109-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-03-16
- Wartość
- 166 129,84 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SerweryUrządzenia siecioweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi wdrażania oprogramowaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneAkcesoria zasilające
Wykonawcy
1 przyznane
RESQMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot LOT-0005
166 129,84 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.