Przebudowa dróg powiatowych nr 1756N i 1758N – etap II
POWIAT WĘGORZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00615810
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00615810/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-26 11:11
- Lokalizacja
- Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-956049c2-fc28-4abe-be07-dc38888bdaeb
- Identyfikator
- 8451799340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615810 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych nr 1756N i 1758N – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WĘGORZEWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511433210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17 B
1.5.2.) Miejscowość: Węgorzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-600
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 427 76 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatwegorzewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatwegorzewski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwegorzewski.logintrade.net/zapytania_email,178559,c7926ac59574b0647b07a6154f735f3b.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych nr 1756N i 1758N – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-956049c2-fc28-4abe-be07-dc38888bdaeb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615810
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037057/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa dróg powiatowych nr 1756N i 1758N – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550970
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WŚBI.272.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1644129,19
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 1758N na odcinku o dł. 1426,00m, w tym m.in.: prace rozbiórkowe, czyszczenie przepustów, wykonanie podbudowy z kruszywa stabilizowanego cementem, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych, wykonanie zjazdów i poboczy, oznakowanie drogi, budowa chodnika i rampy przystankowej. Początek przebudowywanej drogi znajduje się na 3+988,45 km, koniec na 5+414,46. Wykonawca w ramach zadania zobowiązany jest do wykonania i zamontowania tablicy informacyjnej w trakcie realizacji zadania (szczegóły podano w §3 projektowanych postanowień umowy – załącznik nr 5 do SWZ).
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) oraz Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach, zawarte w załączniku nr 6 do SWZ
3. Roboty budowlane w ramach niniejszego zamówienia będą realizowane w oparciu o dokumentację techniczną, pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia budowlane (kierownik budowy) oraz przy nadzorze Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.
4. Wykonawca zobowiązany będzie zrealizować część robót budowlanych, a Zamawiający wypłacić Wykonawcy I transzę należnego wynagrodzenia za zrealizowane roboty budowlane w wysokości nie większej niż 500 000,00 zł w 2024r., po protokolarnym odbiorze częściowym robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1867667,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2456202,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1867667,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wszystkie roboty budowlane oprócz robót związanych z wykonaniem nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych – podwykonawca nieznany na tym etapie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1867667,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiotowa inwestycja jest przewidziana do dofinansowania środkami dotacji celowej Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030 na terenie województwa warmińsko-mazurskiego| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |