Wymiana zasilaczy UPS z modułami bateryjnymi wraz z pracami towarzyszącymi oraz świadczenie usług serwisu i gwarancji

Gdański Uniwersytet Medyczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00615889
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00615889/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-26 11:28
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74a5eb7a-c3a7-4eac-b2c1-809ad13b7a86
Identyfikator
5840955985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby elektryczneUsługi w zakresie napraw i konserwacji materiałów dla bezpieczeństwa i obrony

Wykonawcy

1 przyznane

COMEX SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
161 389,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00615889 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana zasilaczy UPS z modułami bateryjnymi wraz z pracami towarzyszącymi oraz świadczenie usług serwisu i gwarancji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/978618

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana zasilaczy UPS z modułami bateryjnymi wraz z pracami towarzyszącymi oraz świadczenie usług serwisu i gwarancji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74a5eb7a-c3a7-4eac-b2c1-809ad13b7a86

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615889

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00251599/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Wymiana zasilaczy UPS z modułami bateryjnymi wraz z pracami towarzyszącymi oraz świadczenie usług serwisu i nieodpłatnych przeglądów w trakcie obowiązywania gwarancji.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519096

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GUM2024ZP0093

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana zasilaczy UPS z modułami bateryjnymi wraz z pracami towarzyszącymi oraz świadczenie usług serwisu i gwarancji.
2. Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ.
3. Zamawiający wymaga, aby oferowany sprzęt, objęty przedmiotem zamówienia:
a) był fabrycznie nowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie był przedmiotem praw osób trzecich,
b) był wyprodukowany po 1 stycznia 2024 roku,
c) spełniał wszystkie normy stawiane takim towarom przez prawo polskie,
d) posiadał deklarację zgodności CE lub certyfikat CE, potwierdzający, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym. Zamawiający dopuszcza równoważny dokument wystawiony przez podmiot mający siedzibę w innym państwie członkowskim Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca:
a) dostarczył przedmiot zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Dokonał wniesienia, rozpakowania, montażu, uruchomienia i instalacji oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z dostosowaniem instalacji elektrycznej oraz przeszkolił pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi sprzętu.
b) zutylizował obecnie zainstalowane, uszkodzone zasilacze UPS wraz z dołączonymi do nich bateriami akumulatorowymi.
c) udzielił na oferowany przedmiot zamówienia opisany w załączniku nr 3 do SWZ gwarancji na okres min. 5 lat, od daty podpisania przez obie strony protokołu zdawczo – odbiorczego.
d) świadczył usługi serwisu przez okres trwania gwarancji zgodnie z zapisami załącznika nr 3 i 4 do SWZ.
(Oferowany okres gwarancji i serwisu stanowi jedno z kryterium oceny ofert zgodnie z rozdz. XIII i należy go podać w formularzu ofertowym.)
5. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31682000-0 - Wyroby elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50600000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji materiałów dla bezpieczeństwa i obrony

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161389,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399627,0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161389,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMEX S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840203825

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-298

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161389,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy