PSP nr 10 – rozbudowa budynku szkoły

MIASTO OPOLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00616001
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00616001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-26 11:47
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38332087-0d67-4386-9914-d2bb07c5832a
Identyfikator
7543009977
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty izolacyjneRoboty muroweŚciany nośneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyKładzenie rynienRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ścianek działowychInstalowanie windWykonywanie pokryć dachowychRoboty elewacyjneInstalowanie roletRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie linii telefonicznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInne instalacje elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychOchrona odgromowaRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

"BIL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
18 985 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616001 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PSP nr 10 – rozbudowa budynku szkoły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1A

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,175330,26e05c2e0c8c6aafdca4b8521c1b30a8.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PSP nr 10 – rozbudowa budynku szkoły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38332087-0d67-4386-9914-d2bb07c5832a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024958/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 PSP Nr 10 - rozbudowa budynku szkoły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przebudowa, nadbudowa oraz rozbudowa budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wróblewskiego 7 w Opolu. Rozbudowa istniejącego budynku o nowy segment wraz z łącznikiem stanowiącym nadbudowę istniejącej sali gimnastycznej. Główne wejście do nowego segmentu przewidziane jest od strony ul. Gospodarczej, zaprojektowana nowa część budynku będzie przylegała do sali gimnastycznej od strony zachodniej. Po wybudowaniu segment będzie połączony z istniejącym budynkiem szkoły ciągiem komunikacyjnym na poziomie parteru oraz I piętra i przeznaczony dla dzieci uczęszczających do klas 4-8, a istniejący budynek Szkoły Podstawowej przeznaczony będzie dla młodszych dzieci uczęszczających do klas 1-3. Projektowana rozbudowa będzie budynkiem
4 – kondygnacyjnym bez podpiwniczenia, wyposażonym w windę osobową. W budynku dydaktycznym przewiduje się budowę: 16. sal lekcyjnych, stołówki wraz z zapleczem kuchennym, szatnię dla uczniów, gabinet dyrektora, wicedyrektora, pedagoga, pokój nauczycielski, pomieszczenie archiwum, techniczne i magazynowe.
Zakres zamówienia obejmuje wyposażenie stałe kuchni.
II. Wykonanie termomodernizacji budynku sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wróblewskiego 7 w Opolu, która obejmuje:
- wzmocnienie i naprawę ścian budynku sali gimnastycznej,
- izolacje: pionową i poziomą ścian fundamentowych,
- ocieplenie ścian zewnętrznych, ścian fundamentowych,
- ocieplenie stropodachu,
- wymianę rynien i rur spustowych oraz wpustów kanalizacji deszczowej,
- częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- częściową wymianę kanalizacji deszczowej,
- wykonanie drenażu opaskowego,
- modernizację instalacji c.o.,
- wymianę posadzki sportowej,
- odtworzenie instalacji odgromowej (z badaniami pomiarowymi),
- instalację elektryczną oświetlenia sali gimnastycznej z wszelkimi robotami towarzyszącymi,
- wymianę istniejących opraw oświetleniowych na nowe ze źródłami światła typu LED,
- montaż siatek ochronnych oraz koszy do koszykówki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262520-2 - Roboty murowe

45262620-3 - Ściany nośne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261320-3 - Kładzenie rynien

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45313100-5 - Instalowanie wind

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421145-2 - Instalowanie rolet

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233140-2 - Roboty drogowe

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18985000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35227880,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18985000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIL sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7540339094

7.3.3) Ulica: Usługowa 6

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-127

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18985000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 26 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji: do 26 miesięcy od daty podpisania umowy.
2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane