Promocja Gminy przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, w ramach działalności RoboLAB oraz Zawodów XChallenge, w terminie od dnia zawarcia umowy do 30.11.2024 r.

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00616053
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00616053/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-26 11:55
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb4fc5d5-d685-4663-87c9-50f8a50deab0
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamowe

Wykonawcy

1 przyznane

FUNDACJA WSPIERANIA EDUKACJI PRZY STOWARZYSZENIU "DOLINA LOTNICZA"Rzeszów, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616053 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Gminy przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, w ramach działalności RoboLAB oraz Zawodów XChallenge, w terminie od dnia zawarcia umowy do 30.11.2024 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja Gminy przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, w ramach działalności RoboLAB oraz Zawodów XChallenge, w terminie od dnia zawarcia umowy do 30.11.2024 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb4fc5d5-d685-4663-87c9-50f8a50deab0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616053

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584782

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

We wszczętej procedurze udzielenia zamówienia z wolnej ręki zachodzą przesłanki do jej zastosowania w myśl art. 214 ust. 1 pkt 1 lit a (usługi mogą być tylko przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze).
Pełna treść faktycznego uzasadnienia (z uwagi na ograniczoną ilość znaków) znajduje się w polu "Informacje dodatkowe" na końcu ogłoszenia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.112.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usług promocyjnych na rzecz Zleceniodawcy – Gminy Miasta Rzeszowa przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, w ramach działalności RoboLAB oraz Zawodów Robotów XChallenge w 2024 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79341000-6 - Usługi reklamowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 813 367 54 45

7.3.3) Ulica: Akademicka 8

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-084

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-14 do 2024-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełne uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki:
Miasto Rzeszów przywiązuje dużą wagę do promocji swojej marki jako miasta
innowacyjnego oferującego dla młodych ludzi wysoką jakość życia, szeroki dostęp do różnorodnych form edukacji oraz licznych imprez rozrywkowych kulturalnych i sportowych.
W Aktualizacji Strategii Marki Rzeszowa oraz Programie Promocji Miasta Rzeszowa na lata 2020 – 2025 ważną rolę odgrywa promocja marki Rzeszowa jako miasta atrakcyjnego do życia dla ludzi młodych, które przyciąga do siebie nowych mieszkańców.
Jednym z wielu zadań realizowanych w Rzeszowie jest prowadzenie działań mających na celu dostosowanie kierunków kształcenia młodzieży do bieżących potrzeb rynku pracy. Zdania te realizowane są poprzez tworzenie specjalistycznych klas patronackich w rzeszowskich szkołach ponadpodstawowych oraz tworzenie nowych przestrzeni do uzupełniania edukacji o część praktyczną poprzez współpracę z uczelniami oraz firmami
reprezentującymi branże: lotniczą, informatyczną, motoryzacyjną, budowlaną oraz stosującą odnawialne źródła energii np.: panele fotowoltaiczne.
Wspomniane klasy patronackich oraz praktyki zawodowe w miejskich placówkach edukacyjnych realizowane są przy współpracy z firmami (Pratt & Whitney, Line Tech, Borg Warner Rzeszów, Fibrain, ML System S.A., IBM, Asseco Poland, Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, Harley-Davidson oraz instytucjami otoczenia biznesowego wspierającymi edukację.)
Jedną z bardziej rozpoznawalnych w naszym mieście instytucji wspierających od lat edukację nieformalną jest Fundacja Wspierania Edukacji przy stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, której misją jest: popularyzowanie nauki i edukacji, podnoszenie poziomu wykształcenia dzieci i młodzieży, zwiększanie znaczenia roli nauki i edukacji w świadomości mieszkańców oraz popularyzowanie idei kształcenia przez całe życie.
W ramach swojej działalności edukacyjnej w województwie podkarpackim Fundacja podjęła się misji tworzenia tzw. „Doliny Wiedzy”, w ramach której powołano do życia: Dziecięcy Uniwersytet Techniczny, Podkarpacki Festiwalu Nauki oraz stworzono nowoczesne projekty: RoboLAB – Local STEAM Incubator, RoboSTREFA – Misja Inżynier, Konkurs Learn&Fly czy Międzynarodowe Zawody Robotów XChallenge.
Jednym z kluczowych projektów realizowanych przez Fundację jest projekt RoboLAB, którego celem jest zwiększenie kompetencji przyszłości wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z zakresu: mechanika, elektronika, mechatronika, automatyka, programowanie oraz kompetencji miękkich, takich jak: rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie, komunikacja, kreatywność, praca w grupie.
W ramach realizacji projektu RoboLAB w zajęciach, warsztatach, szkoleniach oraz spotkaniach bierze udział ok. 34 000 uczestników.
W tym roku po raz kolejny, w ramach działań realizowanych przez RoboLAB odbędą się Międzynarodowe Zawody Robotów XChallenge – bardzo prestiżowa impreza, dająca szansę na promocję Rzeszowa, jako innowacyjnego ośrodka nauki i wiedzy, zarówno medialnie na arenie krajowej i międzynarodowej jak i stacjonarnie pośród mieszkańców województwa podkarpackiego.
Promocja Gminy Miasta Rzeszowa w ramach działalności Fundacji Wspierania
Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, wpisuje się w realizację zadania
polegającego na dotarciu do grupy docelowej wielu odbiorców z komunikatem, że Rzeszów jest doskonałym miejscem do życia, oferującym szeroki dostęp do innowacyjnej edukacji, ciekawych imprez naukowych oraz interesujących wydarzeń rekreacyjnych dającym możliwość ciekawego spędzania czasu wolnego.
Z uwagi na te uwarunkowania, została podjęta decyzja o zakupie usługi promocyjnej świadczonych przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, w ramach działalności RoboLAB oraz Zawodów Robotów XChallenge w 2024 r.
2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi