Wykonanie dokumentacji projekt. przebudowy drogi wojewódzkiej nr 967 polegającej na budowie chodnika wraz z przejściem dla pieszych w ciągu DW 967 odc. 090 km 2+280 – 2+720 w msc. Winiary - 2 postęp.
Gmina Gdów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00616270
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00616270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 12:31
- Lokalizacja
- Gdów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6f99375-2c4d-4d1c-9e64-36b46c3bba74
- Identyfikator
- 6831006563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616270 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projekt. przebudowy drogi wojewódzkiej nr 967 polegającej na budowie chodnika wraz z przejściem dla pieszych w ciągu DW 967 odc. 090 km 2+280 – 2+720 w msc. Winiary - 2 postęp.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gdów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Gdów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-420
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gdow
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6f99375-2c4d-4d1c-9e64-36b46c3bba741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projekt. przebudowy drogi wojewódzkiej nr 967 polegającej na budowie chodnika wraz z przejściem dla pieszych w ciągu DW 967 odc. 090 km 2+280 – 2+720 w msc. Winiary - 2 postęp.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6f99375-2c4d-4d1c-9e64-36b46c3bba74
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027198/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowo – wykonawczej w ramach zadania Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 967 polegającej na budowie chodnika wraz z przejściem dla pieszych w ciągu DW 967 w msc. Winiary
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP-IV.271.ZP-19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych zgód, zgłoszeń / decyzji administracyjnych dla Przebudowy drogi wojewódzkiej nr 967 polegającej na budowie chodnika wraz z przejściem dla pieszych w ciągu DW 967 w msc. Winiary odc. 090 km 2+280 – 2+720.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia, z uwagi na fakt, że koszt najkorzystniejszej oferty, tj. oferty Wykonawcy: Projektanci Sp. z o. o., ul. Krzywda 12A, 30-710 Kraków, w wysokości 259 635,01 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 170 000,00 zł.
Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259635,01 PLN
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |