Utworzenie strefy inwestycyjnej "KROSNO 2" – opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci kanalizacji deszczowej etap 2
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00616410
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00616410/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 12:52
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8629f6c3-1a23-4671-8bc8-44093bc3eb68
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616410 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utworzenie strefy inwestycyjnej "KROSNO 2" – opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci kanalizacji deszczowej etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9888631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie strefy inwestycyjnej "KROSNO 2" – opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci kanalizacji deszczowej etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8629f6c3-1a23-4671-8bc8-44093bc3eb68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616410
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010903/33/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.29 Utworzenie strefy inwestycyjnej "KROSNO 2" – opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci kanalizacji deszczowej etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.114.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej obejmującej uzbrojenie strefy inwestycyjnej "KROSNO 2" w zakresie sieci kanalizacji deszczowej. Przedmiotem jest zaprojektowanie kanału deszczowego o średnicach od 1000 do 1600mm na terenie Strefy Inwestycyjnej Krosno 2, umożliwiającego odprowadzenie wód opadowych z obszaru strefy, wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę.
Zakres został zobrazowany na załączniku graficznym nr 1 w zakresie kanalizacji deszczowej do SWZ (odcinki B-C, C-D, D-F, D-E, A-G).
Przybliżone dane techniczne określone są w warunkach technicznych stanowiących załącznik do niniejszej SWZ:
- kanalizacja z rur PEHD DN od 1000 do 1600mm SN 12,
- studnie rewizyjne PEHD DN 1000 styczne.
Teren stanowią działki nr: 3417/2; 3415/2; 3416/1, 3417/3, 3416/2, 3416/5
obręb: Krościenko Niżne
Zakres robót obejmuje wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, która powinna zawierać: projekt zagospodarowania terenu, część rysunkową i część opisową, projekt techniczny, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i obioru robót, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie.
Przy opracowaniu dokumentacji projektowej przyjmować należy rozwiązania uwzględniające wszystkie wymagania i wytyczne w pozyskanych warunkach technicznych, uzgodnieniach itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101721,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218817,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101721,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „JR Projekt” Joanna Rzeszutek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221634765
7.3.3) Ulica: ul. Brzozowa 19A/33
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101721,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |