DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SPRZĘTU DO ZIMOWEGO I LETNIEGO UTRZYMANIA DRÓG GMINNYCH W GMINIE CIĘŻKOWICE

GMINA CIĘŻKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00616449
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00616449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-26 12:57
Lokalizacja
Ciężkowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-634903f1-de4d-425f-882a-7fffe5b92ee6
Identyfikator
8731014848
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CiągnikiPiaskarkiPługi odśnieżające lemieszowe

Wykonawcy

3 przyznane

STOMIL SANOK - DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKostrzyn, PL · lot 0
458 790 PLN
MAREK KRAJEWSKIStara Wieś, PL · lot 1
15 375 PLN
STOMIL SANOK - DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKostrzyn, PL · lot 2
16 605 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616449 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SPRZĘTU DO ZIMOWEGO I LETNIEGO UTRZYMANIA DRÓG GMINNYCH W GMINIE CIĘŻKOWICE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIĘŻKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661151

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tysiąclecia 19

1.5.2.) Miejscowość: Ciężkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-190

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146285840

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ciezkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugciezkowice

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ciezkowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SPRZĘTU DO ZIMOWEGO I LETNIEGO UTRZYMANIA DRÓG GMINNYCH W GMINIE CIĘŻKOWICE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-634903f1-de4d-425f-882a-7fffe5b92ee6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018537/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa sprzętu do zimowego i letniego utrzymania dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543319

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GI.271.76.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I – DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO CIĄGNIKA ROLNICZEGO
WYMAGANE MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE:
ROK PRODUKCJI 2024
SILNIK
1. Spełniający wymogi normy STAGE V,
2. Rodzaj silnika – wysokoprężny turbodoładowany z intecoolerem,
3. Moc min. 120 KM,
4. Pojemność/Ilość cylindrów/ilość zaworów na cylinder - Min 3800 cm3/4/4
5. Funkcja Stop&Go
UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU
1. Skrzynia biegów (przekładniowa) z funkcją opcji automatycznej, min. 20 biegów przód/16 biegów tył z joystickiem w podłokietniku z funkcją zmiany półbiegów i zmiany zakresów,
2. Funkcja sprzęgła w hamulcu,
3. Sprzęgło mokre,
4. Napęd 4x4 z mechanizmem różnicowym, sterowanym elektrohydraulicznie przyciskami,
5. Dźwignia rewersu przy kierownicy elektrohydrauliczna z możliwością zmiany kierunku,
6. Most napędowy tylny z blokadą z elektrohydrauliczną blokadą mechanizmu różnicowego ,
7. Most przedni z elektrohydraulicznym blokadą mechanizmu różnicowego,
8. Pełna blokada mechanizmów różnicowych,
9. Amortyzacja przedniej osi,
10. Prędkość maks., (km/h) 40,
11. Układ kierowniczy z systemem szybkiego skrętu.
WAŁ ODBIORU MOCY (WOM)
1. Typ - niezależny włączany elektrohydraulicznie,
2. Prędkość obrotowa WOM / silnik (obr/min) – min. 540/540/1000
3. Funkcja automatycznego załączania wałka.
4. Przyciski do sterowania wałka na błotnikach.
UKŁAD PODNOŚNIKA HYDRAULICZNEGO
1. Wydajność pomp hydraulicznych (l/min) – min 90 z niezależną hydrauliką wspomagania,
2. Udźwig tylnego podnośnika (kg) min. 7000 kg,
3. Podnośnik tylny sterowany elektrohydraulicznie wraz ze stabilizatorami teleskopowymi,
4. Rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej 6 drogowy, wolny powrót oleju,
5. Przedni TUZ o udźwigu minimum 2800 kg,
6. Tylny TUZ o udźwigu minimum 6900 kg sterowany elektrohydraulicznie,
7. Sterowanie przednim TUZ-em oraz 2 wyjściami hydraulicznymi z przodu za pomocą joystick`a,
8. Przyciski do sterowania podnośników na błotnikach.
UKŁAD KIEROWNICZY – kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach
UKŁAD HAMULCOWY
1. Hamulce robocze przednie załączane elektrohydraulicznie chłodzone olejowo, układ hamulcowy niezależny,
2. Hamulec postojowy,
3. Układ hamulcowy niezależny.
KABINA
1. Rodzaj - komfortowa, bezpieczna, dwudrzwiowa, amortyzowana,
2. Wymagane wyposażenie - ogrzewanie, światła drogowe LED, reflektory robocze przednie i tylne LED, kierunkowskazy LED, spryskiwacz i wycieraczka szyby przedniej, obrotowa lampa ostrzegawcza (kogut), siedzisko pomocnika operatora z pasem bezpieczeństwa (homologacja na dwie osoby), klimatyzacja, radioodtwarzacz, siedzenie kierowcy (z pasem bezpieczeństwa) amortyzowane pneumatycznie z regulacją .
3. Deska rozdzielcza w kabinie z kolorowym wyświetlaczem min. 5”.
4. Lusterka boczne teleskopowe.
WYMIARY:
1. Obciążniki kół tylnych (kg) min. 130 kg/koło (dobrane przez Wykonawcę do mocy
i masy ciągnika)
2. Rozstaw osi (mm) min. 2 500,
3. Minimalny kąt skrętu min. 55 stopni
4. Koła przednie o rozmiarze min. 28”, tylne min. 38”.
POZOSTAŁE WYMAGANE WYPOSAŻENIE
1. Instalacja sterowania hamulcami pneumatycznymi (dwuprzewodowa),
2. Górny i dolny zaczep transportowy, zaczep tylny mechaniczny
3. Zaczep rolniczy,
4. Zaczep przedni,
5. Błotniki kół przednich skrętne,
6. Elektroniczny wyłącznik prądu umieszczony w kabinie.

3. Miejsce dostawy: plac przy Urzędzie Gminy w Ciężkowicach, ul. Tysiąclecia 19, 33-190 Ciężkowice.
4. POZOSTAŁE WYMOGI:
a) Ciągnik rolniczy musi posiadać wszelkie dokumenty dopuszczające je do ruchu drogowego przez właściwy organ oraz rejestracji.
b) Okres gwarancji udzielony przez Wykonawcę min. 24 miesiące bez limitu motogodzin.
c) Przeglądy gwarancyjne w okresie gwarancji nie podlegają żadnym opłatom.
d) Serwis dokonywany będzie w siedzibie Zamawiającego.
e) Odległość serwisu pogwarancyjnego od siedziby Zamawiającego nie większa niż 100 km,
f) W wyjątkowych sytuacjach, w których dokonanie naprawy nie będzie możliwe w siedzibie Zamawiającego, Wykonawca odbierze niesprawny sprzęt i dokona naprawy we własnym serwisie.
g) Wykonawca powinien zapewnić bezpłatne szkolenie operatorów wskazanych przez Zmawiającego w zakresie obsługi i konserwacji,
h) Ciągnik rolniczy powinien spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r.– Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024.1251 ze zm.)
5. Do oferty należy dołączyć OPIS TECHNICZNY OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - Załącznik nr 8A do SWZ lub/i Załącznik nr 8B do SWZ lub/i Załącznik nr 8C do SWZ w zależności na którą cześć Wykonawca składa ofertę
6. WYMAGANIA FORMALNE.
a) Pojazd musi spełniać warunki techniczne określone w obowiązujących w Polsce przepisach prawnych dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych oraz warunki określone w przepisach prawnych dla Unii Europejskiej. Dostarczony pojazd musi posiadać świadectwo homologacji i wymagane dokumenty (instrukcję obsługi w języku polskim, książkę gwarancyjną, zaświadczenie o przeprowadzeniu badań technicznych,) umożliwiające rejestrację pojazdu.
b) Pojazd musi mieć wykonany przez Wykonawcę i na jego koszt przegląd zerowy, co musi być potwierdzone w książce gwarancyjnej pojazdu.
c) Wykonawca zobowiązany będzie na żądanie Zamawiającego udokumentować spełnienie przez oferowany pojazd wymagań technicznych określonych przez Zamawiającego,
d) Wymagania Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia należy potraktować jako wymagania minimalne, chyba, że Zamawiający wskazał górną i dolną granicę (podział) danego parametru.
e) Cena musi uwzględniać wszystkie wymagania niniejszego postępowania oraz obejmować wszystkie koszty jakie poniesie Wykonawca z tytułu realizacji przedmiotu zamówienia w sposób należyty oraz zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności: koszt dostawy do Zamawiającego, podatek VAT.
7. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne.
Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Dopuszcza się również wykazanie tej równoważności normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w SWZ. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. Przy doborze materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić również osiągnięcie wskaźników określonych w SWZ.
8. Zamówienie należy wykonać z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, normami technicznymi, standardami, etyką zawodową oraz postanowieniami umowy, której projektowane postanowienia stanowią Załącznik nr 7 do SIWZ.
9. Wynagrodzenie Wykonawcy za wykonanie zamówienia przyjmuje się jako ryczałtowe,
a wysokość wynagrodzenia ustala się na podstawie złożonej przez niego oferty.
10. W dniu odbioru przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu:
a) świadectwo homologacji na ciągnik rolniczy,
b) dokumentację techniczno - rozruchową podzespołów,
c) książki gwarancyjne ciągnika rolniczego oraz wyposażenie (posypywarka, pług),
d) karty gwarancyjne pojazdów podwozia i zabudowy (jeżeli występują oddzielnie),
e) instrukcje obsługi pojazdu, pługa i posypywarki, sporządzone w języku polskim,
f) dokumenty niezbędne do rejestracji,
g) Wykonawca w cenie oferty zobowiązuje się do przeprowadzenia pierwszego uruchomienia (rozruchu) przedmiotu zamówienia w obecności Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.5.5.) Wartość części: 462000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II – DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ POSYPYWARKI DO SOLII, PIASKU
(rok produkcji 2024).
1. Szerokość robocza 2 m,
2. Napęd hydrauliczny sterowany hydraulicznie) przekładni ślimakowej,
3. Pojemność min 1 m3,
4. Sterowanie hydrauliczne,
5. Samozaładowcza,
6. Funkcja szybkiego opróżniania.

W dniu odbioru przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu:
a) dokumentację techniczno - rozruchową podzespołów,
b) książki gwarancyjne na wyposażenie (posypywarka, pług),
c) instrukcje obsługi pługa i posypywarki, sporządzone w języku polskim,
d) Wykonawca w cenie oferty zobowiązuje się do przeprowadzenia pierwszego uruchomienia (rozruchu) przedmiotu zamówienia w obecności Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144440-4 - Piaskarki

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III - DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO PŁUGA ŚNIEŻNEGO STRZAŁKOWEGO
(rok produkcji 2024).
1. Szerokość min 3300 mm,
2. Lemiesz gumowy,
3. Amortyzacja lemiesza,
4. Światła obrysowe,
5. Funkcja kopiowania terenu,
6. Sterowanie hydrauliczne,
7. Masa min. 650 kg.
W dniu odbioru przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu:
a) dokumentację techniczno - rozruchową podzespołów,
b) książki gwarancyjne na wyposażenie (posypywarka, pług),
c) instrukcje obsługi pługa i posypywarki, sporządzone w języku polskim,
d) Wykonawca w cenie oferty zobowiązuje się do przeprowadzenia pierwszego uruchomienia (rozruchu) przedmiotu zamówienia w obecności Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe

4.5.5.) Wartość części: 18000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458790,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 532836,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 458790,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7821011511

7.3.3) Ulica: Ul. Wrzesińska 70

7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-025

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 458790,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15375,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15375,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA TRAKTOR-SERWIS MAREK KRAJEWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371000541

7.3.4) Miejscowość: Stara Wieś

7.3.5) Kod pocztowy: 34-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15375,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16605,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31857,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16605,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7821011511

7.3.3) Ulica: Ul. Wrzesińska 70

7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-025

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16605,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy