Zakup pierwszego wyposażenia remontowanego skrzydła północnego i wschodniego Arsenału Warszawskiego budynku PMA w Warszawie – urządzenia sieciowe i peryferia

PAŃSTWOWE MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00616526
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00616526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-26 13:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cce4ab4c-386a-428a-8ef5-eca2b343728b
Identyfikator
5260307867
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweRutery siecioweKabel komunikacyjnyŚwiatłowodowe kable do przesyłu danychElementy składowe sieci

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616526 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup pierwszego wyposażenia remontowanego skrzydła północnego i wschodniego Arsenału Warszawskiego budynku PMA w Warszawie – urządzenia sieciowe i peryferia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016289146

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 52

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-241

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pma.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pma.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cce4ab4c-386a-428a-8ef5-eca2b343728b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup pierwszego wyposażenia remontowanego skrzydła północnego i wschodniego Arsenału Warszawskiego budynku PMA w Warszawie – urządzenia sieciowe i peryferia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce4ab4c-386a-428a-8ef5-eca2b343728b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00294059/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa sprzętu sieciowego i peryferiów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/4/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 110229,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do skrzydła północnego i wschodniego Arsenału Warszawskiego dla budynku PMA w Warszawie w związku z realizację zadania p.n.: „Wykonanie wystawy stałej i przestrzeni obsługi zwiedzających wraz z dostawą i montażem wyposażenia skrzydeł północnego i wschodniego Arsenału Warszawskiego”
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Urządzeń sieciowych i peryferii, w szczególności:
Switch Typ A, 24-port GE, 4x10G SFP+ 2 kpl;
Switch Typ B, 24 port GE 3 kpl;
Router typ A, 16 portów GE i 2 porty SFP+ 1 kpl;
Wkładka sieci SAN LW/SFP+ 32 GBPS FIBRE CHANNEL 4 kpl;
Wkładka sieci SAN 16 GBPS FIBRE CHANNEL SW SFP+/LC IN 6 kpl;
Przewód światłowodowy 3 metrowy OM4/LC/LC 50/125 100GB 16 kpl;
Przewód Ethernet patchcord kat. 6, 0,3 M 150 kpl;
Przewód Ethernet patchcord kat. 6, 1 M 50 kpl;
Zasilacz awaryjny UPS 2 kpl;
Dysk 12TB 12 kpl;
Szafa rackowa 19" 42U 600x1000mm (Stojąca) 1 kpl;
Karta sieciowa Fibre Channel 2 kpl;
Router, 12 portów GE, 4x SFP+ 1 kpl;
UTM Firewall sprzętowy 1 kpl
3. Przedmiot zamówienia winien zostać dostarczony do Skrzydła Północnego i Wschodniego budynku Arsenału Warszawskiego – będącego siedzibą Państwowego Muzeum Archeologicznego w Warszawie przy ul. Długiej 52, 00 241 Warszawa.
4. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia, zakres gwarancji i pełny opis techniczny przedmiotu zamówienia oraz pozostałe wymagania stawiane przez Zamawiającego zawarte są w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32413100-2 - Rutery sieciowe

32572000-3 - Kabel komunikacyjny

32562300-3 - Światłowodowe kable do przesyłu danych

32422000-7 - Elementy składowe sieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wybrany w postępowaniu Wykonawca nie podpisał we wskazanym czasie umowy, co zostało uznane przez Zamawiającego za uchylanie się od zawarcia umowy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113496,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358735,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy