Zakup i dostawa samochodu ciężarowego z zabudową izotermiczną dla Zakładu Aktywności Zawodowej w Czarnem
Zakład Aktywności Zawodowej w Czarnem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00616549
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00616549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-26 13:09
- Lokalizacja
- Czarne, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c584817-7407-4b0a-afce-e8b251fd42cf
- Identyfikator
- 8431570663
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616549 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodu ciężarowego z zabudową izotermiczną dla
Zakładu Aktywności Zawodowej w Czarnem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Aktywności Zawodowej w Czarnem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220524945
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Czarne
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-330
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaz@czluchow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zazczarne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa samochodu ciężarowego z zabudową izotermiczną dlaZakładu Aktywności Zawodowej w Czarnem
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c584817-7407-4b0a-afce-e8b251fd42cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571090
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Czarnem ul. Zamkowa 17.
1) Pojazd fabrycznie nowy do przewozu żywności, nieużywany co najmniej z 2023 roku produkcji, może być zarejestrowany o przebiegu do 20 km, o dmc 3500 kg;
2) Silnik wysokoprężny tzw diesel o mocy co najmniej 130 KM, spełniający normę emisji spalin aktualnie obowiązującą przy rejestracji pojazdu;
3) Pojazd musi być wyposażony co najmniej w:
a) ABS ze wspomaganiem hamowania awaryjnego,
b) ESP – stabilizacja toru jazdy,
c) Hill Assist – wspomaganie pokonywania podjazdów,
d) Co najmniej 1 poduszka powietrzna z przodu,
e) Centralny zamek sterowany pilotem,
f) Immobiliser,
g) Wspomaganie układu kierowniczego,
h) Szyby boczne sterowane elektrycznie,
i) Lusterka boczne sterowane i podgrzewane elektrycznie,
j) Rozstaw osi co najmniej 3520 mm,
k) Klimatyzacja,
l) Wnętrze przegrody ładunkowej termoizolowane wypełnione materiałami łatwo zmywalnymi oraz odpornymi na działanie środków dezynfekujących, posiadające atest PZH oraz uchwyty do mocowania ładunków, przegroda działowa z możliwością przesuwu i łatwego demontażu, oświetlenie przedziału ładunkowego, pojemność wewnętrzna przegrody ładunkowej 9,5 m3 +/- 5 % tolerancji,
m) Radio z zestawem głośno mówiącym bluetooth,
n) Alarm dźwiękowy ostrzegający otoczenie w trakcie manewru cofania,
o) Światła do jazdy dziennej,
p) Reflektory co najmniej halogenowe,
q) Kołpaki kół lub ochrona piasty,
r) Kolor nadwozia do wyboru zaproponowany przez Wykonawcę.
s) Wyposażenie dodatkowe:
- Koło zapasowe pełnowymiarowe,
- Apteczka samochodowa,
- Gaśnica samochodowa,
- trójkąt ostrzegawczy,
- podnośnik samochodowy,
- klucz do kół.
2. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych
1) W przypadku gdy w jakimkolwiek dokumencie stanowiącym element opisu przedmiotu zamówienia pojawią się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę (jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub jego produktów), należy rozumieć, zgodnie z przepisem art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, że zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich okolicznościach Zamawiający dopuszcza możliwość składania w ofercie rozwiązań równoważnych, wskazując, iż minimalne wymagania, jakim mają odpowiadać rozwiązania równoważne, to wymagania nie gorsze od parametrów wskazanych w tych dokumentach, a ich kryteria w celu oceny równoważności wskazane są w opisie przedmiotu zamówienia.
2) Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty, pochodzenia lub źródła a także normy, aprobaty techniczne oraz systemy odniesienia, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązana równoważne opisane przez Zamawiającego, jest obowiązany wskazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.
3) W przypadku, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
3. Wykonawca odpowiada za jakość oraz zgodność z wymogami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. Stosowane materiały i urządzenia muszą być fabrycznie nowe i odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania przez odpowiednie przepisy.
4. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia - minimum 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211560,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gibas Service Center Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642689034
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211560,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-06| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |