KAMERY ZDALNIE STEROWANE - 3 szt.: zakup, dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00616559
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00616559/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-26 13:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6fb941cc-d7c7-4e38-9bc6-24ad57c95d76
Identyfikator
5250008666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kamery wideoUrządzenia komputeroweKomputery przenośneAkcesoria komputeroweSprzęt telewizyjny i audiowizualnyUrządzenia audiowizualneAparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideoOdtwarzacze wideoRejestratory głosuMikrofony i głośnikiMikrofonySprzęt dźwiękowyCzęści sprzętu dźwiękowego i wideoKamery filmoweKamery cyfrowePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616559 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
KAMERY ZDALNIE STEROWANE - 3 szt.: zakup, dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-068

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (22) 320 02 48

1.5.8.) Numer faksu: +48 (22) 828 11 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@asp.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.asp.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fb941cc-d7c7-4e38-9bc6-24ad57c95d76

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KAMERY ZDALNIE STEROWANE - 3 szt.: zakup, dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fb941cc-d7c7-4e38-9bc6-24ad57c95d76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616559

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597964

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPZP-ZP.26.14.2024/PB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 114689,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa, wraz z pracami montażowymi oraz uruchomieniem całej instalacji kamer zdalnie sterowanych (tzw. Pan-Tilt-Zoom - PTZ):
a) Kamery typu PTZ - 3 szt.
b) Statyw 1 kolumnowy do kamery PTZ
c) Kontroler do kamer PTZ - 1 szt.
d) Uchwyt do kamer PTZ - 3 szt.
e) Urządzenie do nagrywania i odtwarzania na karcie SD (typu RACK)
f) Urządzenie dźwiękowe typu Sampler
g) Zdalny zestaw mikrofonowy - 3 szt.
h) Zdalny zestaw mikrofonowy - 2 szt.
i) Mini mikrofon nagłowny do trudnych warunków otoczenia
j) Mini mikrofon nagłowny - 4 szt.
k) Bęben sieciowy z kablem Ethernetowym
l) Elastyczny statyw do sprzętu o wadze 1 kg z głowicą kulową
m) Elastyczny statyw do sprzętu o wadze 3 kg z głowicą kulową
n) Zdalny zestaw mikrofonowy
o) Mini mikrofon na jedno ucho - 2 szt.
p) Karta dźwiękowa zewnętrzna na USB C
q) Switch sieciowy z portami PoE+ oraz Poe++ do zasilania

4.5.3.) Główny kod CPV: 32333200-8 - Kamery wideo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30213100-6 - Komputery przenośne

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

32333000-6 - Aparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideo

32333400-0 - Odtwarzacze wideo

32342450-1 - Rejestratory głosu

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

32341000-5 - Mikrofony

32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy

32350000-1 - Części sprzętu dźwiękowego i wideo

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, złożona przez firmę BEMIX MEDIA sp. z o.o. Oferta nie zawiera informacji nt. urządzeń, których dostawę Wykonawca zaproponował. Jest to brak niemożliwy do uzupełnienia, a oferta, wobec braku podstawowej treści, zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego jest nieważna.
Ponadto oferta jest wewnętrznie niespójna i sprzeczna, gdyż Wykonawca w dwóch miejscach podał dwa różne terminy realizacji. W sekcji VIII formularza ofertowego pn. „Kryteria oceny ofert” w polu „termin dostawy” wpisana została wartość „14”, a poniżej, w polu „deklaracja Wykonawcy” znalazła się informacja „dostawa 7 dni od podpisania umowy”. Nie jest możliwe wyjaśnienie tego elementu oferty, ponieważ stanowiłoby to w istocie istotną ingerencję w treść i wręcz jej zmianę. Ten element, mając istotny wpływ na ocenę punktową oferty, a więc także na wybór Wykonawcy, znajduje się pod szczególną ochroną i pod żadnym pozorem zmieniony być nie może.
Dlatego Zamawiający, na podstawie art. 226 ust.1 pkt 4) i 5) był zobowiązany odrzucić ofertę firmy BEMIX MEDIA sp. z o.o.
W związku z tym, że jedyna oferta, jaka wpłynęła w przedmiotowym postępowaniu, została odrzucona Zamawiający unieważnił postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150598 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150598 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

.
2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy