Usługa polegająca na wydrukowaniu publikacji dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00616651
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00616651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 13:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c24afae7-4fd5-4b04-8349-718bcd32c597
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązaneUsługi drukowania cyfrowegoUsługi drukowania i dostawy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616651 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na wydrukowaniu publikacji dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017307171
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tamka 43
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-355
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nifc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nifc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c24afae7-4fd5-4b04-8349-718bcd32c5971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na wydrukowaniu publikacji dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c24afae7-4fd5-4b04-8349-718bcd32c597
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00190853/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa polegająca na wydrukowaniu publikacji dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.25.35.2024.1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 63466,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na druku i dostawie publikacji - albumu fotograficznego „WDECH” (druk
offsetowy – część z fotografiami, druk cyfrowy – część z tekstami) dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w łącznej
liczbie 500 egzemplarzy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79811000-2 - Usługi drukowania cyfrowego
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, iż jedyna oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi i organizacyjnymi określonymi przez Zamawiającego, w złożonych dokumentach brakuje formularza oferty zawierającego oświadczenie woli Wykonawcy w zakresie wymaganym dokumentami zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |