Sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą produktów mleczarskich i tłuszczów dla Domu Pomocy Społecznej "Zameczek" w Lublińcu w roku 2025

Dom Pomocy Społecznej "Zameczek"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00616976
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00616976/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-26 14:25
Lokalizacja
Lubliniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b177b8f-a2a5-4ac2-84cc-3c905404bccb
Identyfikator
5751448761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00616976 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą produktów mleczarskich i tłuszczów dla Domu Pomocy Społecznej "Zameczek" w Lublińcu w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Zameczek"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150214905

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty 2

1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpszameczek@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dpszameczek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b177b8f-a2a5-4ac2-84cc-3c905404bccb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą produktów mleczarskich i tłuszczów dla Domu Pomocy Społecznej "Zameczek" w Lublińcu w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b177b8f-a2a5-4ac2-84cc-3c905404bccb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051558/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa produktów mleczarskich i tluszczów dla DPS Zameczek w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DGK.26.3.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 427210,17 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 75340,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Miks tłuszczowy do smarowania typu ekstra pasłęcki kg 880
Jogurt naturalny mały kubek szt 250
Jogurt naturalny kubek duży szt 96
Jogurt owocowy mały kubek szt 900
Jogurt owocowy duży kubek szt 70
Deser mleczny z bitą śmietaną szt 150
Kefir mały szt 250
Kefir duży szt 200
Margaryna zwykła kostka kg 70
Słynne MR roślinne typu Bielmar kostka kg 10
Słynne MR roślinne typu Bielmar kubek kg 10
Masło extra 82%tł. kostka kg 370
Maślanka naturalna litr 100
Maślanka owocowa litr 200
Mleko UHT 2%tł. szt 2200
Mleko UHT 1,5%tł. szt 1000
Ser biały, półtłusty/ twaróg kg 600
Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty kostka szt 20
Ser żółty gouda blok kg 150
Serek kanapkowy śmietankowy- różne smaki szt 1500
Serek fromage - różne smaki szt 200
Przysmak górski- różne smaki szt 100
Serek homogenizowany naturalny szt 400
Serek homogenizowany -różne smaki szt 800
Serek topiony kostka różne smaki szt 650
Serek topiony krążek różne smaki szt 200
Serek wiejski ziarnisty szt 1000
Smalec wyborowy kostka kg 5
Śmietanka uht kartonik 18% szt 720
Śmietanka kremówka 30% szt 25
Jogurt grecki naturalny duży szt 50
Śmietana gęsta kubek 18% szt 200
Zsiadłe mleko szt 200

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy