Przebudowa ciągu pieszo-jezdnego przy cmentarzu w Broku

Gmina Brok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00617171
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00617171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-26 14:57
Lokalizacja
Brok, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc613f0b-fe5d-49fc-8102-eeaa8c5c8b56
Identyfikator
7591624976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ PECURAOstrów Mazowiecka, PL · lot 0
169 808,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617171 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ciągu pieszo-jezdnego przy cmentarzu w Broku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667936

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościelny 6

1.5.2.) Miejscowość: Brok

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-306

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekertariat@brok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://brok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ciągu pieszo-jezdnego przy cmentarzu w Broku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc613f0b-fe5d-49fc-8102-eeaa8c5c8b56

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00564559/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa ciągu pieszo-jezdnego przy cmentarzu w Broku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567073

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na wykonaniu robót budowlanych przebudowy ciągu pieszo-jezdnego przy cmentarzu w Broku.
W zakres zadania wchodzą następujące elementy:
1) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr 8 cm, na podsypce cementowo-piaskowej gr 5 cm,
2) wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej gr 6 cm (Zamawiający posiada własny materiał – kostka betonowa gr. 6 cm),
3) wykonanie podbudowy zasadniczej (50 % materiałów do wykorzystania z rozbiórki),
4) ustawienie krawężników i obrzeży betonowych,
5) ustawienie palisady betonowej,
6) wykonanie zieleńców.
Zamawiający we własnym zakresie wykona roboty rozbiórkowe istniejących nawierzchni.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa, przedmiary robót, STWiOR stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169808,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486496,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169808,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Budowlano-Drogowych DROGBUD Andrzej Pecura

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591003197

7.3.3) Ulica: Rytla 2

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-306

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169808,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane