Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Przebudowa instalacji elektrycznej, wykonanie oświetlenia LED oraz dostosowanie do przepisów p.poż. w przedszkolach miejskich w Dębicy
Gmina Miasta Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00617249
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00617249/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-26 15:15
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7377a154-5fa9-40be-9736-787fb61e9236
- Identyfikator
- 8721000477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617249 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Przebudowa instalacji elektrycznej, wykonanie oświetlenia LED oraz dostosowanie do przepisów p.poż. w przedszkolach miejskich w Dębicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_debica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Przebudowa instalacji elektrycznej, wykonanie oświetlenia LED oraz dostosowanie do przepisów p.poż. w przedszkolach miejskich w Dębicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7377a154-5fa9-40be-9736-787fb61e9236
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617249
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017195/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.59 Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej z dostosowaniem do przepisów p.poż. w przedszkolach miejskich w Dębicy”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559285
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.61.2024.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 164700,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 - „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Dębicy”.Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla następującego obiektu:
Przedszkole Miejskie nr 1, ul. Szkotnia 10 - w zakres opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej wchodzi przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola.
Budynek przedszkola jest dostosowany w zakresie przepisów p.poż opracowanie nie obejmuje wykonania ekspertyzy p.poż, ani dokumentacji dostosowania obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 27450,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w budynku Przedszkola Miejskiego nr 5 w Dębicy”.Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla następującego obiektu:
Przedszkole Miejskie nr 5, ul. Łysogórska 23 - w zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej w całym budynku przedszkola wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED na budynku (wymienione zostało częściowo oświetlenie na LED w następujących pomieszczeniach:
5 salach dydaktycznych ok. 23 szt. lamp,
w pokoju intendentki – 1 szt.,
w gabinecie psychologa – 1 szt.,
na korytarzach- 4 szt.,
w szatni - 3 szt.,
w gabinecie dyrektora- 2 szt.,
w piwnicy 1 szt.
należy przewidzieć wymianę oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach przedszkola po przeanalizowaniu możliwości pozostawienia lamp, które zostały wymienione.
Budynek przedszkola jest dostosowany w zakresie przepisów p.poż opracowanie nie obejmuje wykonania ekspertyzy p.poż, ani dokumentacji dostosowania obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 27450,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 - „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w budynku Przedszkola Miejskiego nr 10 w Dębicy”.Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla następującego obiektu:
Przedszkole Miejskie nr 10, ul. Kołłątaja 8 - w zakres opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej wchodzi zaprojektowanie przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED na całym budynku przedszkola (wykonany był remont instalacji i oświetlenia w pomieszczeniu kuchni oraz pom. socjalno – sanitarnych należy przenalizować możliwość ewentualnego pozostawania oświetlenia w tych pomieszczeniach pozostałe pomieszczenia w obiekcie do wymiany oświetlenie).
Zakres przebudowy oświetlenia nie obejmuje pomieszczenia jednej sali dydaktycznej wraz z zapleczem socjalnym przeznaczonej na utworzenie oddziału żłobkowego (zakres ten przewidziany jest w zakresie innego opracowania).
Budynek przedszkola jest dostosowany w zakresie przepisów p.poż opracowanie nie obejmuje wykonania ekspertyzy p.poż, ani dokumentacji dostosowania obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ– Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 27450,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 - Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż budynku Przedszkola Miejskiego nr 2 w Dębicy”.Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla następującego obiektu:
Przedszkole Miejskie nr 2 Integracyjne, ul. Ks. Konarskiego 14 - w zakres opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej wchodzi zaprojektowanie :
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ– Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 27450,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5 - „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż budynku Przedszkola Miejskiego nr 6 w Dębicy”.Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla następującego obiektu:
Przedszkole Miejskie nr 6, ul. Osiedle Matejki 19 - w zakres opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej wchodzi zaprojektowanie:
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED w całym budynku przedszkola
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż wraz
z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 27450,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 6 - „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania „Przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych wraz z wykonaniem nowego oświetlenia LED oraz dostosowaniem do obowiązujących przepisów p.poż budynku Przedszkola Miejskiego nr 4 w Dębicy”.Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla następującego obiektu:
Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Strumskiego 3 - w zakres opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej wchodzi zaprojektowanie:
- przebudowy wewnętrznej instalacji elektrycznej w całym budynku przedszkola wraz
z wykonaniem nowego oświetlenia LED (wymienione zostało oświetlenie na nowe ledowe w 4 salach dydaktycznych, kuchni, szatni, korytarzu oraz w pomieszczeniu zaplecza socjalnego, należy przewidzieć wymianę oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach przedszkola po przeanalizowaniu możliwości pozostawienia lamp, które zostały wymienione
- opracowanie ekspertyzy stanu ochrony p.poż całego budynku przedszkola przez rzeczoznawcę p.poż. i na podstawie zaleceń z ekspertyzy zaprojektowanie dostosowania całego obiektu przedszkola do obowiązujących przepisów p.poż w zakresie branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej wraz z zaprojektowaniem innych niezbędnych robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 27450,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31770,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROKADIA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930385269
7.3.3) Ulica: ul. Ligonia 3H
7.3.4) Miejscowość: Turza Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 44-351
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31014,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROKADIA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930385269
7.3.3) Ulica: ul. Ligonia 3H
7.3.4) Miejscowość: Turza Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 44-351
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31014,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROKADIA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930385269
7.3.3) Ulica: ul. Ligonia 3H
7.3.4) Miejscowość: Turza Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 44-351
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż cena jedynej najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków na ten cel.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż cena jedynej najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków na ten cel.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż cena jedynej najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków na ten cel.
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |