Przebudowa drogi ul. Różana w m. Różanki
Gmina Kłodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00617277
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00617277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-26 15:21
- Lokalizacja
- Kłodawa, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1eaa65e9-7f55-4868-9aa6-afb7a3db475b
- Identyfikator
- 5991011288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617277 z dnia 2024-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi ul. Różana w m. Różanki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gorzowska 40
1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-415
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@klodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klodawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_klodawa/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi ul. Różana w m. Różanki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eaa65e9-7f55-4868-9aa6-afb7a3db475b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012766/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi ul. Różana w m. Różanki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574017
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RDK.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa nawierzchni drogi z betonu asfaltowego ul. Różana w m. Różanki.
Przebudowywany odcinek rozciąga się na długości około ~278 m. Początek znajduje się na połączeniu z istniejącą ulicą Ogrodową, a koniec opracowania na połączeniu z ul. Magnoliową. Zakresem realizacji objęty jest odcinek 200 mb.
Projektuje się wykonanie przebudowy po istniejącej trasie nawierzchni żwirowej w granicach istniejącego pasa drogowego. Docelowo droga będzie posiadać nawierzchnię z betonu asfaltowego oraz przekrój drogowy dwukierunkowy 1/1 przeznaczonej do ruchu w obu kierunkach. Projektowana szerokość pasa ruchu o szerokości 3,5m.
Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi gminnej – poszerzenia:
• beton asfaltowy warstwa wiążąco-ścieralna - gr. 6 cm.
• podbudowa zasadnicza – mieszanka niezwiązana z kruszywem C90/3; 0/31,5mm - gr. 20 cm.
• podbudowa pomocnicza – mieszanka niezwiązana z gruntów niewysadzonych o wskaźniku CBR>25% - gr. 15 cm.
Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi gminnej – nakładka:
• beton asfaltowy warstwa wiążąco-ścieralna - gr. 6 cm.
• wyrównanie mieszanka kruszywa niezwiązanego C90/3, 0/31,5 - gr. zmienna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133450,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170127,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133450,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo Usługowe DROMAX Ryszard Kobierski i Karol Kobierski s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2810084283
7.3.4) Miejscowość: Strzelce Kraj.
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133450,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |