Organizacja wycieczki do Portugali na Maderę finansowanej z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla uprawnionych pracowników i emerytów ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. IGNACEGO PADEREWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00617492
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00617492/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-26 20:09
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fde9a95f-e4de-4d8c-b6dd-44e551d16fb6
Identyfikator
5422447200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczekUsługi biur podróży i podobneUsługi świadczone przez przewodników turystycznych

Wykonawcy

1 przyznane

CRISTAL TRAVELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEŁK, PL · lot 0
224 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617492 z dnia 2024-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wycieczki do Portugali na Maderę finansowanej z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla uprawnionych pracowników i emerytów ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. IGNACEGO PADEREWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podleśna 2

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-227

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsm@muzykbial.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzykbial.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fde9a95f-e4de-4d8c-b6dd-44e551d16fb6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkoła muzyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wycieczki do Portugali na Maderę finansowanej z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla uprawnionych pracowników i emerytów ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fde9a95f-e4de-4d8c-b6dd-44e551d16fb6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563262

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZA.26.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 161000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowane wycieczki do Portugali na Maderę finansowanej z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla uprawnionych pracowników i emerytów Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku.
2. Wymagania dotyczące realizacji:
1)Transport uczestników wycieczki klimatyzowanym autokarem z siedziby Zamawiającego (Białystok, ul. Podleśna 2) na lotnisko. Bezpośredni przelot na trasie Warszawa-Funchal. Bagaż rejestrowany o wadze min. 20 kg + bagaż podręczny o wadze min. 8 kg. Wylot w dniu 25.01.2025 r. w godzinach popołudniowych lub wieczornych.
2) Transport uczestników wycieczki klimatyzowanym autokarem z hotelu na lotnisko w Fuchal. Bezpośredni przelot na trasie Funchal-Warszawa. Bagaż rejestrowy o wadze min. 20 kg + bagaż podręczny o wadze min. 8 kg.
3) Lot powrotny 01.02.2025 r. w godzinach wieczornych lub nocnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

63514000-5 - Usługi świadczone przez przewodników turystycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223152,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238656,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224640,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cristal Travelnet Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751482416

7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 34

7.3.4) Miejscowość: Ełk

7.3.5) Kod pocztowy: 19-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224640,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-02
2024-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi