Przetarg nieograniczony PN/12S/02/2026/KPO na dostawę tomografu śródoperacyjnego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. XIV

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
258874-2026
Typ
29
Opublikowano
2026-04-16
Wartość
10 346 400 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
NIP 5252491419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
10 346 400 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.