Przetarg nieograniczony PN/03KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa i Rozbudowa Systemu Cardiopoint w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03 IP.10 0236/25.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 261326-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-04-16
- Wartość
- 304 097,76 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
1 przyznane
BTL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot LOT-0001
304 097,76 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.