Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00617631
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00617631/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-27 07:53
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-854ea0a9-db90-4c2d-a22c-8bf2ea433f5e
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617631 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-854ea0a9-db90-4c2d-a22c-8bf2ea433f5e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-854ea0a9-db90-4c2d-a22c-8bf2ea433f5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617631
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039091/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548087
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.47.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia pn. Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega, jest:
Organizowanie oraz wykonywanie prac związanych z zarządzaniem zasobem nieruchomości, zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa w odniesieniu do następujących nieruchomości:
a) budynków mieszkalnych stanowiących wyłączną własność Miasta Tarnobrzega
(100% komunalne)
b) lokali mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych. Zakres ten nie będzie obejmował zadań dotyczących zarządzania częściami wspólnymi w nieruchomościach wspólnot mieszkaniowych wynikających z przepisów ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali .
c) budynków i lokali użytkowych oraz garaży stanowiących własność Miasta Tarnobrzega oraz Skarbu Państwa
d) lokali użytkowych we wspólnotach użytkowych
e) terenów zieleni przy budynkach komunalnych i wspólnotach mieszkaniowych.
W zakres zarządzania zasobem komunalnym Miasta Tarnobrzega wchodzi m.in.
a) wykonywanie czynności pogotowia technicznego,
b) usuwanie awarii oraz prowadzenie niezbędnych prac zabezpieczających na istniejących instalacjach ,urządzeniach technicznych
c) podejmowanie wszelkich koniecznych działań zmierzających do zahamowania bezpośrednich następstw awarii i ich usunięcia,
d) czynności polegające na naprawach bieżących niezbędnych do utrzymania obiektu budowlanego i jego otoczenia w należytym stanie technicznym,
e) likwidację przyczyn i skutków uszkodzeń powodujących niszczenie obiektu lub jego elementów i urządzeń.
f) zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości,
g) zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania, właściwej eksploatacji nieruchomości i obsługi technicznej,
h) bieżące administrowanie nieruchomością, jak również czynności zmierzające do utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym, zgodnie z ich przeznaczeniem.
W skład zasobu komunalnego wchodzą:
a) budynki mieszkalne stanowiące własność Miasta Tarnobrzega: 8 185,88 m²
b) lokale mieszkalne w budynkach wspólnot mieszkaniowych: 9 373,89 m²
c) budynki i lokale użytkowe stanowiące własność Miasta Tarnobrzega oraz Skarbu Państwa: 23 639,573 m².
d) lokale użytkowe w nieruchomościach wspólnych: 4 624,96 m²
e) tereny zielone: 28 483,37 m²
4.5.3.) Główny kod CPV: 70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1034001,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1034001,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1034001,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 831208154
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 4
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1034001,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |