Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00617723
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00617723/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-27 08:27
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2094689e-da3c-4a35-8648-962150b9e56e
Identyfikator
6281916916
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MK-TRANS Transport SANITARNY Kamila Michalik - GłuszekOlszyny, PL · lot 0
147 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617723 z dnia 2024-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Topolowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital-chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital-chrzanow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2094689e-da3c-4a35-8648-962150b9e56e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617723

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł przewidzieć, a wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia tj. procedura przetargowa (przetarg nieograniczony) na usługi transportu sanitarnego jest w trakcie (po otwarciu ofert) i zostanie zakończona w miesiącu październiku. Obecna umowa kończy się 31.10.2024. Zastosowanie innych trybów udzielenia zamówienia, takich jak tryb konkurencyjny, w obecnej sytuacji jest niemożliwe lub niewłaściwe z uwagi na krótki czas. Umowa w trybie z wolnej ręki jest więc najrozsądniejszym rozwiązaniem.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 121/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie - czas trwania umowy 3 msc

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK-TRANS Transport SANITARNY Kamila Michalik - Głuszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 628-226-15-64

7.3.3) Ulica: ul. Różana 20

7.3.4) Miejscowość: Olszyny

7.3.5) Kod pocztowy: 32-551

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-01 do 2025-01-31
2024-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi