Przetarg nieograniczony PN/05DzOL/01/2026 na dzierżawę aparatu do badań immunohistochemicznych wraz z dostawą odczynników do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 271926-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-04-21
- Wartość
- 319 999,8 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneAnalizatory
Wykonawcy
1 przyznane
ROCHE DIAGNOSTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
319 999,8 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.